چند هتل کوچک دنیا

مسافران معمولا هنگام سفرهای خارجی، برای رزرو هتل خارجی سعی می کنند در میان هتل های لوکس و با موقعیت های عالی جستجو کرده و  هتل هایی که در آن احساس آرامش کنند و هر آنچه که مد نظر دارند را در اختیارشان قرار دهند، را رزرو نمایند.

اما آیا تا به حا به این فکر کرده اید که برخی از مسافران می خواهند در هتل هایی اقامت کنند که بسیار کوچک هستند؟ هتل های نقلی که شاید تنها یک خواب آرام برای مسافران فراهم کند و نه دیگر هیچ!
در ادامه ی مطلب می خواهیم شما را با تعدادی از این هتل ها آشنا کنیم. با ویکی هتلز همراه باشید.

معرفی کوچکترین هتلهای دنیا

هتل سیتی هاب

اولین هتل کوچک متعلق به آمستردام است که سیتی هاب نام دارد. این هتل توسط دو تن از دانشجویان آمستردام ساخته شده است و برای کسانی که مایلند تا در یک جای دنج و کوچک اقامت کنند، مناسب است. این هتل یک فضای کوچک دو تخته را در اختیار مسافران قرار می دهد که شما در آن می توانید با یک آیپد به جست و جو مطالعه بپردازید. در خارج از این محفظه ی نقلی، حمام و دسشویی وجود دارد که البته میان مسافران مشترک است.

cityhub

Das Park Hotel

هتل بعدی در آلمان ساخته شده است و Das Park Hotel نام دارد. ای هتل در ابتدا در یک پارک در Ottensheim ساخته شد. این هتل از سیمان ساخته شده است و شبیه به یک لوله پهن است. شاید در ابتدا رزرو این هتل را کار احمقانه ای بدانید، اما فضای عجیب و غریب آن، آن هم اقامت در یک پارک که بسیاری از مردم در آن تردد می کنند بسیار جالب است. این هتل را تنها چند عدد از این فضاهای سیمانی تشکیل داده اند پس منتظر یک ساختمان نباشید.

Das Park Hotel

The Pod Hotel

The Pod Hotelنام هتلی ست که در نیویورک ساخته شده است. این هتل مخصوص افرادی ساخته شده است که مایلند در قلب شهر اقامت کنند اما هزینه ی زیادی بابت رزرو هتل نپردازند. در این هتل کوچک، اتاق هایی وجود دارد که می تواند نیازهای شما را برطرف سازد، اتاق هایی که به تخت خواب های راحت و تمیز، آیپد و وای فای، تلویزیون صفحه تخت، کابین و یک میز کار موچک مجهز شده اند. البته باید این نکته را ذکر کرد که حمام های این هتل به صورت مشترک بین مسافران استفاده می شود.

The Pod Hotel

اسفند 22, 1395 9:00 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط