چند هتل عجیب در ژاپن

امروز سری به ژاپن میزنیم و شما را با چند هتل عجیب و غریب در این کشور آشنا میکنیم، هتلهایی که برای تمام مسافرانی که با خرید تور خارجی به این کشور سفر کرده اند، برای رزرو و اقامت در هتل گزینه های عجیبی بوده است.

هتل رباتی
فکر کنید، به وسیله ی یک روبات چک این میشوید ، با صدای گودزیلا بیدار میشوید! آیا این حقیقت دارد؟ بله! این هتل عجیب و غریب از دیدگاه سورئالیستی نشات میگیرد و اولین هتل رباتیک در جهان محسوب میشود. ربات ها چند کار نظیر، خدمات باربری و حمل چمدان، نقش دربانی و چک این کردن مسافران را بر عهده میگیرند. صاحب این هتل 90 درصد از کارکنان انسانی ای هتل را با ربات ها جا به جا کرده است.

Henn na Hotel

Henn na Hotel

هتل 9 ساعت
هتلهای کپسولی نهایت خشم را در ژاپن به نمایش میگذارند، جایی که فضای مورد استفاده برای خواب به حداقل ممکن میرسد و در یک سطح شیبدار سنتی مجبور به خوابیدن میشوید. درست است که این اتاقها فضای کافی در اختیارتان قرا نمیدهد ،اما نزدیک ترین جا برای سر روی بالشت گذاشتن و استراحت کردن و سپس به Kenninji Temple رفتن، همین هتل است.

Nine Hours

نخستین کابین
این هتل کابین فرست کلاس هواپیما، وسیله ای که ما بیشترین ارتباط را با آن داشته ایم و از آن استفاده کرده ایم. از سوی دیگر اتاقهای آن مانند کپسولهای بسیار تمیزی است که البته با سایر هتلهای کپسولی ژاپن تفاوت دارد. این هتل کارکنان بسیار صمیمی دارد و از شما به نحو احسن پذیرایی میکنند.

First Cabin

هتل Gracery Shinjuku
اینبار هتل یک گودزیلای بزرگ در فضای آزاد به نمایش در می آورد، گودزیلایی 12 متری که ارتفاع آن تا طبقه ی هشتم میرسد. تصور کنید هنگامی که از خواب بیدار میشوید صورت یک دایناسور را از پنجره ی آتاقتان خواهید دید.

Hotel Gracery Shinjuku

Hotel Gracery Shinjuku

مرداد 2, 1395 5:00 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط