چند راه برای اقامت ارزان تراز هتل

بلیت هواپیما و هزینه اقامت دو مورد از پر خرج ترین های سفر هستند. همانطور که می دانید سفر های دور معمولا با هواپیما صورت می گیرند و هزینه بر هستند پس از آنکه به مقصد رسیدید این هزینه هتل است که دست از سرتان بر نمیدارد.

چند روش وجود دارد که می تواندی هزینه اقامت را تا حدودی کاهش دهید، بهتر است این نوشته را تا انتها بخوانید.

اجاره اتاق یا ویلا
این یک روند نسبتا جدید در دنیای سفر است. حتی با استفاده از وب سایت ها می توانید یک اتاق در خانه کسی، یک کلبه یا یک آپارتمان کوچک خصوصی با نرخ اجاره ی پایین پیدا کنید. افراد بسیاری هستند که حاظرند یکی از اتاق ها یا کل منزلشان را به شما اجاره دهند.

سفر و گردشگری

اقامت در اماکن مذهبی
معمولا اماکن مذهبی قسمتی برای میزبانی از مسافرین در راه مانده دارند. شما میتوانید لیستی از اماکن مذهبی که چنین قابلیتی دارند را در شهر مقصد تهیه کنید. هرچند این روش به ذائقه بسیاری خوش نمی آید اما راهی کم هزینه و شاید رایگان برای اقامت است.

اقامت در خوابگاه ها
هرچند که این مکان را به عنوان خوابگاه جوانان می شناسند اما این شکل اقامت می تواند برای هر سنی و با هر بودجه ای برای مسافران ایده آل باشد. حتی در این اقامت گاه ها می توانید اتاق های عمومی و خصوصی داشته باشید، این اتاق ها تنها در هزینه با هم تفاوت دارند.

اقامت در خانه های محلی
خواب در اتاق خواب آشنایان یا مردم محلی و یا بر روی مبل اتاق نشیمن، یکی از ارزان ترین راه برای سفر است. دارای مزایایی مانند: آزادی و یک راه عالی برای دیدار با مردم محلی و دیگر مسافران است. اگر زندگی در نظر شما ماجراجویی است این نوع سفر برای شما مناسب است. شما شانس ملاقات با افراد جالب ودیدن زندگی این افراد از نزدیک را بدست آورده اید.با انتخاب این نوع سفر و اقامت باید اعتماد کنید، قابل اعتماد، انعطاف پذیر و دوستانه باشید.

چادر مسافرتی

خانه یا خوابگاههای دانشگاهی
هنگامی که دانش آموزان در تابستان در تعطیلات هستند، بسیاری از مدارس و خوابگاه ها در اختیار مسافران قرار می گیرد. تسهیلاتی که در اختیار گذاشته می شود عمومی است اما بسیار مقرون به صرفه می باشد. اغلب رستوران ها، کافه ها و اماکن تفریحی محیط های دانشگاهی را هم می توان استفاده نمود و ازاین نظر مشکلی نخواهید داشت.

اقامت در چادر و کمپ های مسافرتی
خواب زیر ستاره ها می تواند یک تجربه جادویی و یکی از از ارزان ترین گزینه ها در این لیست باشد. به خصوص اگر شما به جای رستوران رفتن آشپری برروی آتش را تجربه کنید. نگران نباشید؛ اگر هوا خوب باشد به جای استفاده از چادرهای لوکس و گران هم می توانید از پشه بند استفاده کنید. حس کردن باد ملایم، کنار آتش و دیدن آسمان آرامش بخش شب بسیار مسحور کننده است.

فروردین 8, 1397 1:46 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط