چرا در دنیا هتلهای عجیب ساخته می شوند؟

در هر منطقه ی گردشگری، برای جذب بیشتر مسافران، می بایست اقامتگاه های مختلفی ساخته شود که امکانات گسترده ای را در تنوع بالا به مسافران ارائه کنند.

 

خلاقیت و تنوع در ارائه ی خدمات، سبب شده است رقابت گسترده ای میان هتلداران برقرار باشد. در ادامه به معرفی چند هتل زیبا و خاص خواهیم پرداخت:

 

طراحی یک هتل شیشه ای در آلپ:

بر هیچ کس پوشیده نیست که تورهای اروپایی با دیدن از آلپ است که جذابیت بیشتری پیدا می کند.

بنا بر تازه ترین اخبار گردشگری، یک طراح هندی به نام آندری روزکو هتلی در دل کوه های آلپ طراحی کرده است که از جنس شیشه است.

تور اروپا | هتل شیشه ای آلپ

در این هتل از دیوارهای شیشه ای زاویه دار استفاده شده است که الهام گرفته شده از کوه های اطراف می باشد.

قرار است این هتل در طبقات مختلفی ساخته شود تا پذیرای مسافران  زیادی باشد. کریستال های دندانه دار هتل که به شکل ساختمان است در مین شکاف صخره قرار می گیرد.

این هتل در ارتفاع بالایی ساخته میشود اما با این وجود سیستم گرمایشی مخصوص آن میتواند به طور کامل هتل را کامل گرم کند.

 

هتل قلعه ای

قلعه spitbank که قلعه ای متروکه بود و برای حفاظت شهر ساخته شده بود، پس از بازسازی، امروز دارای ۸ سوئیت لوکس است. هر یک از این سوئیت ها برای حفظ ماهیت قلعه، به یک سلاح دفاعی مزین شده است. گفتنی است برای رسیدن به این هتل، مسئولین مسافران را با قایق به این مکان می آورند.

هتل قلعه ای انگلستان

در این هتل اسپا، استخر، اتاق بازی، چاله های آتش است و عرشه ی وسیع آن امکان لذت بردن از چشم انداز زیبای انگلستان را فراهم می آورد.

 

هتل کیمیا

این هتل لوکس در پوکت تایلند و در ۴ سبک متفاوت به شکل ویلا ساخته شده است. با نگاه کردن به تصاویر این هتل سبک محلی و معماری تایلندی را به شکل مشهود خواهید یافت.

این هتل لوکس، از جمله هتل های محبوب برای رزرو هتل در پوکت است.

دی 11, 1395 2:08 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط