چتر بازی در دبی skydiving

چتر بازی یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین ورزش ها است اما کار هر کسی نیست! پریدن از ارتفاع دل و جرات می خواهد و هر کسی قادر به انجام این کار نیست.

اما ماجراجوایان همیشه در حال یافتن گزینه های جدید هستند. پریدن از ارتفاع برج ها، پریدن از هواپیماها و … همگی می تواند بهانه ای باشد تا ماجراجویان ایرانی را به کشوری چون دبی بکشاند. چراکه دبی بلندترین برج ها و بهترین امکانات چتر بازی و ورزش های مهیج را فراهم آورده است. پس اگر ماجراجویید و سری نترس دارید، برای خرید تور دبی کلیک کنید.

skydiving

شرکت skydiving در دبی برای همین منظور ساخته شده است و انجام هر نوع پرش و چتر بازی را برای مسافرین دبی فراهم می کند. حتی کسانی که تا کنون از ارتفاع نپریده اند و تجربه ای در چتر بازی ندارند نیز قادرند در این تور های چتر بازی شرکت کنند. مربیان حرفه ای و تجهیزات کامل این شرکت این امر را ممکن ساخته است.

حتی زمانی که در هوا معلقید و با سرعت زیاد در حال سقوطید کسانی حرفه ای شما را همراهی می کنند که از شما عکس بگیرند. و خاطرات شیرینی برایتان ثبت کنند.

اما برای شرکت در چنین تور هایی شرایطی لازم است، که باید رعایت شود. شما نیاز به حداقل ۱۸ سال (بیش از ۶۰ سال به نیاز به تکمیل یک اظهارنامه پزشکی هست) و خانم نباید بیش از 90 کیلوگرم وزن داشته باشند، در حالی که برای مردان 100 کیلوگرم حداکثر وزن تعیین شده است. البته داشتن بیماری های قلبی نیز مانع از پریدن شما خواهد شد!

تجربه هیجان چتربازی، اما در داخل خانه. در حدود ۴۵ دقیقه، شمادر یک کلاس شرکت می کنید، سیگنال های مناسب دست را یاد می گیرید، لباس پرواز خود را پوشیده و پس از آن دو بار پرواز با یک مربی در کنار خود خواهید داشت.

شاید هیچ چیز بهتر از این نباشد که حداقل یک بار چتر بازی و سقوط آزاد را در زندگی تجربه کرد. پس ثبت نام در تورهای دبی می تواند دست یابی به چنین امر مهمی را واقعیت ببخشد.

چتر بازی در دبی

خرداد 9, 1396 3:42 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط