پرواز آنلاین به کیش با هتل ققنوس کیش

اگر برای تعطیلات نوروز امسال به فکر سفر به جزیره ی زیبای کیش هستید، با خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل در کیش به صورت آنلاین می توانید در زمان صرفه جویی کرده و نیز اطلاعات و مقایسه ی بهتری نسبت به هزینه ها و گزینه های پیش رو برای داشتن بهترین انتخاب داشته باشید.
یکی از هتلهای ارزان قیمت کیش که می تواند انتظارات شما را نیز تا حدودی برآورده ساخته باشد، هتل دو ستاره ی ققنوس در بلوار دریای جزیره ی کیش می باشد.
برای معرفی هتل ققنوس کیش با ویکی هتلز همراه شوید.

معرفی هتل ققنوس کیش

هتل ققنوس در یک باغ بسیار زیبا واقع شده و فضای سبز اطراف آن را می توان برترین امتیاز این هتل دانست. به علاوه این هتل در نزدیکی دو مرکز خرید زیتون و مروارید واقع شده و اگر در سفر به جزیره ی کیش قصد خرید هم داشته باشید، برای رفتن به این دو مرکز خرید معتبر نیازی به وسیله ی نقلیه نداشته و با کمی قدم زدن به هر یک از این مراکز خرید خواهید رسید.

رزرو هتل در کیش | هتل ققنوس کیش

رزرو هتل در کیش | هتل ققنوس کیش

برای رفتن به اسکله ی تفریحی کیش هم اگر مایل به استفاده از وسیله ی نقلیه باشید، تنها سه دقیقه زمان صرف خواهد شد و در غیر این صورت هم می توانید باز با کمی قدم زنی خود را از هتل ققنوس به اسکله برسانید.
در نظر داشته باشید که رستوران های معروف کوه نور و رستوران دارچین نیز در نزدیکی هتل ققنوس جزیره هستند و اگر مایل به صرف غذا در این رستوران های خوشنام و مشهور باشید، خوب است بدانید که هنگام اقامت در هتل ققنوس همسایه ی این رستوران ها هستید.

امکانات هتل ققنوس کیش

هتل ققنوس دارای امکانات تفریحی چون اتاق ورزش، سالن پینگ پنگ، سالن بولینگ و امکانات ورزشی آبی می باشد.

رزرو هتل در کیش | هتل ققنوس کیش

رزرو هتل در کیش | هتل ققنوس کیش

به علاوه در اتاق های این هتل نیز یخچال، تلویزیون، سرویس بهداشتی ایرانی و سرویس بهداشتی فرنگی به همراه حمام وجود دارد.
با رزرو هر یک از اتاق های دو تخته ی تویین، سوئیت یک خوابه ی سه تخته و سوئیت یک خوابه ی چهار تخته به تخفیفاتی تا سقف 8 درصد دسترسی خواهید داشت.
آدرس هتل ققنوس کیش: جزیره ی کیش، بلوار دریا

اسفند 2, 1395 3:07 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط