پارک گردشگری سنتر آیلند

یکی از مقاصد بسیار خوبی که با تور گردشگری می توان از آن بازدید کرد، کشور کانادا است. کانادا طبیعتی بکری برای علاقمندان به طبیعت دوستان دارد؛ حیات وحش خارق العادی برای عاشقان حیوانات در دل خوب جای داده است؛ مردمی مهربان و صمیمی دارد که خیلی خوب از مهمانان شهرهایشان پذیرایی می کنند؛ و جاذبه های دیدنی فراوانی برای توریست های کنجکاو دارد؛ و البته همانند هر کشور توریست پذیری، مراکز خرید لوکس و شیکی برای عاشقان خرید آماده کرده است.
یکی از شهرهای زیبای کشور کانادا، آنتاریو است. در این شهر می توانید از پارک های سرگرم کننده زیادی دیدن کنید. یکی از بهترین نمونه های شهربازی ها در کانادا، “سنتر آیلند: آنتاریو است. این مجموعه برای تمام سنین جذاب خواهد بود و برای کسانی که می خواهند از شلوغی شهر آنتاریو چند ساعتی را دور باشند، جای عالی خواهد بود.
با طی کردن حدود یک ساعت از مرکز شهر تورنتو می توان به سنتر آیلند رسید. این پارک، در واقع یک جزیره کوچک زیبا است که می توان با کراچه دوچرخه تمام بخش های آن را دید. اگر سفرتان به این منطقه در فصل گرم سال باشد می توانید با اجاره کایاک یا کانو نیز در اطراف جزیره یک گشت آبی داشته باشید.
در این جزیره، انواع سرسره های آبی، ترن های هوایی، زمین گلف، قایق سواری، سنترویل و … وجود دارد که متناسب هر سن افراد می توان بلیط هر بخش را تهیه کرد. به علاوه چند استخر، زمین والبیال، بسکتبال و آلاچیق های متعدد در سطح ای جزیره پراکنده شده اند. سنتر ایلند دارای چندین رستوران و کافه نیز می باشد. خدمات امداد رسانی هم در دو نقطه اصلی این پارک مستقر هستند. برای رسیدن به این جزیره زیبا باید از لنگرگاه تورنتو سوار قایق های ویژه شد. قیمت بلیط این قایق ها 7 دلار است.
بهترین زمان برای بازدید از این جزیره در دو فصل بهار و تابستان است. این مجموعه از ساعت 10 صبح فعالیتش را شروع می کند .

CENTER island park ontario

CENTER island park ontario

خرداد 11, 1395 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط