پارک پروانه کوالالامپور “Butterfly Park”

در کشور مالزی پارکهای مختلف و متفاوت تر از پارکهای ما وجود دارند. این پارکها که هر کدام مخصوص حیوان خاصی طراحی شده اند بسیار جالب و دیدنی هستند. بعنوان مثال پارک پرندگان که مخصوص پرندگان است و یا جالبتر از آن پارک پروانه ها و …

باغ پروانه ها در منطقه ی Lake Garden در فاصله ی کمی از پارک پرندگان کوالالامپور واقع شده و در اینجا نیز انواع پروانه های گوناگون به صورت آزاد پرواز می کنند.

باغ پرواونه

باغ پرواونه

در این پارک بیش از 6 هزار پروانه وجود دارند، که متشکل از 120 گونه اند.

پارک پروانه همچنین بیش از ۱۵ هزار گیاه و گونه‌های گیاهی گوناگون برای بازآفرینی فضای جنگل‌های بارانی را شامل می‌شود. برخی از پروانه‌های رنگین کمانی که در قفس‌ها پرواز می‌کنند هیولاوار بزرگ هستند.

برای آگاهی از قیمت تور ارزان مالزی کلیک کنید

گالری حشرات نیز بخشی دیگر از مجموعه است، جایی که از هیبت هزارپاها و عنکبوت‌های مالزیایی به لرزه می‌افتید. این فروشگاه، پروانه‌ها و سایر حشرات خشک‌شده را به فروش می‌رساند.

پارک پروانه

پارک پروانه

باغ پروانه های کوالالامپور در نزدیکی دریاچه Gardens واقع شده است. این باغ تقلیدی از محل زندگی واقعی پروانه ها در جنگلهای گرمسیری است.برای جلوگیری از فرار پروانه از باغ آن را به صورت سر پوشیده ساخته اند که با توری بزرگ محافظت می شود که در این میان 15000 گل و گیاه قرار دارد که برای نگهداری از آن هزینه بالایی صرف می شود.

شهریور 19, 1396 1:22 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط