هل فرمونت پالم دبی (Fairmont The Palm)

یکی از هتل های لوکس دبی هتل فرمونت پالم (Fairmont The Palm) است. این هتل لوکس با کیفیت ترین امکانات را دارد.

همانطور که از نامش پیداست، هتل ۵ ستاره فرمنت پالم در جزیره پالم جمیرا قرار دارد. در این هتل نه تنها یک ساحل اختصاصی در اختیارتان هست که در آن می توانید شنا و انواع تفریحات آبی داشته باشید بلکه ۲ استخر هم دارید که شنایی متفاوت را در آن ها تجربه می کنید. در ساحل ردیفی از صندلی ها چیده شده که می توانید ساعت ها بر روی آن ها استراحت کنید و محو تماشای امواج نیلگون خلیج فارس شوید. اگر این ساحل با همه جذابیت هایش شما را راضی نمی کند فاصله هتل تا دبی مارینا حدود ۸ کیلومتر است که می توانید سفری به آن هم ترتیب دهید.

هل فرمونت پالم دبی

هل فرمونت پالم دبی

فرقی نمی کند اتاقتان رو به دریا باشد یا رو به باغ، همه اتاق ها با دکوراسیونی مدرن چیدمان شده اند که به خوبی هر انتظاری که از یک هتل ۵ ستاره در دبی داشته باشید را براورده می کنند.

هتل چندین و چند رستوران دارد که هر کدام با دکوراسیون مخصوص به خود کاملا متمایز شده اند. شاید باور نکنید اما در این هتل یک رستوران فقط مخصوص غذاهای برزیلی وجود دارد که با رفتن به داخل آن و دیدن دکوراسیون و عطر و بوی برزیلی کاملا از یاد می برید که الان در جایی مثل دبی هستید.

صبح ها می توانید چند ساعتی بعد از خوردن صبحانه به باشگاه هتل بروید و با امکانات و دستگاه های بدنسازی زیادی که در آن هست تا می توانید عرق بریزید حالا می توانید مستقیم به سمت استخر بروید و در آب های تمیز آن شنا کنید. اگر همراه خود کودک داشته باشید هتل امکانات خوبی را برای تفریح و سرگرمی کودکتان فراهم کرده است که می تواند حسابی او را سرگرم کند. در اتاق بازی انواع تفریحات و بازی های هیجان انگیز در اختیار اوست که لحظات هیجان انگیزی را برای او رقم می زند.

هل فرمونت پالم

هل فرمونت پالم

محوطه هتل، باغ زیبایی از درختان نخل دارد که در میان استخرها قرر گرفته اند و جذابیت خاصی را به حیاط بخشیده اند. مطمئنا شنا در این استخرهایی که در احاطه درختان سرسبز نخل هستند می تواند خیلی لذتبخش باشد

از امکانات جانبی دیگر واکس، لاندری، خشکشویی، اتوشی و … می باشد، از طرفی در همه قسمت های هتل دسترسی رایگان به وای فای دارید.

آذر 9, 1396 12:04 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط