هفت هتل در قزوین مجوز ساخت گرفتند

چند سالی است که موضوع ساخت هتل های جدید در شهرهای مختلف ایران مطرح شده است. در جدیدترین اخبار هتلداری آمده است که مجوز ساخت 7 هتل جدید در قزوین صادر شده است.

 

هفت هتل در قزوین مجوز ساخت گرفتند

هفت هتل در قزوین مجوز ساخت گرفتند

نادر محمدی در این باره گفت: کار ساخت این هتل ها در مرحله تجهیز کارگاه و آماده سازی برای اجرای عملیات عمرانی است.
وی با بیان اینکه با ساخت این هتل ها کمبود مراکز اقامتی در قزوین مرتفع می شود،اظهار کرد: مراکز اقامتی بخش مهمی از زیرساخت های گردشگری را تشکیل می دهند و نقش مهمی نیز در جذب گردشگر دارند.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری قزوین با بیان اینکه تقویت گردشگری در سطح روستاهای استان را نیز به طور جدی دنبال می کنیم،افزود: در همین خصوص مجوز راه اندازی 25 اقامتگاه بوم گردی در مناطق روستایی صادر شده است.
محمدی با بیان اینکه استان قزوین می تواند با برخورداری از 2 آبگرم در حوزه آبدرمانی نیز گردشگران زیادی را به خود جذب کند،اظهار کرد: در همین زمینه و در راستای توسعه زیرساخت های گردشگری استان، امسال نخستین مجموعه اقامتی آبدرمانی در شهر آبگرم شهرستان آوج افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
استان قزوین هم اکنون دارای 3 هتل یک ستاره، 6 هتل دوستاره،3 هتل سه ستاره، 2 هتل چهار و پنج ستاره، هفت هتل آپارتمان ، هفت اقامتگاه بوم گردی و 76 خانه مسافر است.

اردیبهشت 18, 1397 9:39 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی
برچسب ها برچسب ها: ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط