هتل Semiramis

یکی از بهترین تورهای خارجی، تور کشتی کروز است و بهترین مقصد برای این سفر دریایی، کشور یونان است. دلایلی زیادی برای پیشنهاد این تور وجود دارد؛ متفاوت بودن سفر و خلق تجربه ای جدید و البته بی نظیر بودن شهر آتن دو دلیل اصلی هستند. هیچ کس نمی تواند انکار کند که آتن شهر اسرارآمیز کشف تاریخ است؛ برای هر کسی با هر نوع تفکر و دیدی، این شهر حیرت انگیز خواهد بود. قیمت تور کشتی کروز از چهار و نیم میلیون تومان شروع شده و تا هشت میلیون هم می رسد. در ادامه می خواهیم به معرفی یکی از هتل های خوب شهر آتن بپردازیم. این هتل پنج ستاره می تواند اقامتی خوش را برایتان رقم بزند.
هتل Semiramis با خدمات عالی خود پذیرای مهمانان می باشد. این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد. شما به راحتی می توانید به اماکن تاریخی، توریستی، مرکز شهر و مراکز خرید و رستوران های شهر دسترسی داشته باشید. امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم می باشد. هتل داری رستورانی با منوی بین المللی است و کافی شاپ آن نیز تنوع بی نظیری از انواع نوشیدنی ها و خوردنی های خوشمزه دارد.
این هتل دارای 51 اتاق می باشد. که همگی آنها مجهز به تخت های راحت، تلویزیون با شبکه های ماهواره ای، حمام با دوش، سرویس بهداشتی و مینی بار هستند. خدمات لاندری نیز با هزینه جداگانه انجام می شود. اتاق های پاکیزه این هتل بهترین مکان برای استراحت و آرامش می باشند.
کارکنان هتل دارای اطلاعات خوبی از بهترین رستوران ها و بهترین روش برای رفتن به نقاط توریستی شهر دارند و رفتارشان بسیار گرم و دوستانه است. اتاق جلسه کاملا مجهزی نیز در هتل موجود میباشد. همچنین این هتل دارای کتابخانه می باشد. در باغ هتل نیز استراحت و نوشیدن یک شربت خنک حسابی می چسبد.

semiramis hotel athens

semiramis hotel athens

semiramis hotel athens

semiramis hotel athens

semiramis hotel athens

semiramis hotel athens

semiramis hotel athens

semiramis hotel athens

اردیبهشت 22, 1395 11:29 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط