هتل (River Kwai Jungle Rafts) ، هتلی شناور در تایلند

با اینکه ترکیه در زیر گوشمان است و این همه تور ارزان ترکیه از طرف آژانس های مسافرتی برگزار می شوند هنوز چیزی از محبوبیت تایلند بین توریست های ایرانی کاسته نشده است.

شاید یکی از دلایل سفر به تایلند آب و هوا و طبیعت استوایی آن باشد که همه را شیفته خود کرده است. باران ها فصلی تایلند در کنار کوهستان های پوشیده از جنگل و سواحل شفاف آن که حتی کف دریا را درآن می شود دید و رستوران های خیابانی که خوشمزه ترین غذاها را سرو می کنند تنها بخشی از زیبایی های تایلند هستند.

یکی از هتل های تایلند که میتوان اقامت متفاوتی را در آن تجربه کرد «River Kwai Jungle Rafts» است که بر روی رودخانه ساخته شده است.

ریور کوای جانگل رفت ریزورت

ریور کوای جانگل رفت ریزورت

این هتل شناور در منطقه کانچانبوری بر روی رودخانه ساخته شده تا نهایت لذت و آرامش را به مسافران بدهد. این منطقه کوهستانی و گرمسیر است که موجب شده تا مناظر خارق العاده طبیعی به وجود آیند.

اگر دوست دارید چند صباحی را مانند مردم بومی تایلند بر روی آب بگذرانید بهتر است در هتل ریور کوای جانگل رفت ریزورت جایی برای خودتان رزرو کنید.

این هتل بر روی قایق هایی از چوب بامبو ساخته شده اند که به راحتی روی آب شناور می مانند. از طرفی کاملا با محیط زیست نیز سازگارند.

اینجا هیچ برقی برای روشنایی نیست و باید از فانوس برای روشنای اتاق ها استفاده کنید. بیاد داشته باشید که زمان مراجعه به این هتل حتما پاوربانک برای شارژ گوشی با خود برداررید.

حتی دیوارها و وسایل داخل اتاق نیز چوبی هستند و شما را در یک محیط بومی و سنتی قرار می دهند. همچنین هر اتاق حمام خاص خود را دارد و تراسی برای آفتاب گرفتن!

اگر هم تفریح می خواهید در اینجا علاوه بر قایق سواری بر روی رودخانه و ماهیگیری می توانید دوچرخه سواری یا کوهنوردی و پیاده روی در طبیعت را در برنامه تان داشته باشید.

River Kwai Jungle Rafts

فروردین 29, 1397 9:13 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط