هتل Exe شهر وین اتریش

با خرید تور اتریش، از میان تورهای زمستانی اروپایی برای انتخاب رزرو هتل در وین شاید کمی سردرگم باشید. در این مطلب یکی از هتل های خوب چهار ستاره شهر وین را که امکانات کاملا مناسبی داشته و مورد پسند توریست های ایرانی قرار خواهد گرفت، معرفی می کنیم.

معرفی هتل Exe وین

موقعیت مکانی

این هتل چهار ستاره در چهارراه Hernal واقع شده و از مرکز خرید معروف Mariahilfer و تئاترهای وین فاصله ی بسیار کوتاهی دارد. همین طور برای رسیدن به مراکز تاریخی وین تنها چیزی در حدود 10 دقیقه فاصله خواهید داشت.
با استفاده از تراموا می توانید زیر ده دقیقه خود را به مرکز شهر وین رسانده و جالب است بدانید که یک ایستگاه تراموا درست مقابل هتل Exe قرار دارد. نزدیک ترین ایستگاه مترو حدود 200 کیلومتر از هتل فاصله داشته و فاصله ی این هتل چهار ستاره از فرودگاه بین المللی شهر وین تقریبا 20 کیلومتر است.

امکانات

این مجموعه شامل 115 واحد مسکونی می باشد. لابی و پذیرش بیست و چهار ساعته در اختیار میهمانان هتل بوده و طبقات بالایی با آسانسور و پلکانی عریض قابل دسترسی هستند.
در مناطق عمومی هتل دسترسی به اینترنت بی سیم البته با هزینه وجود دارد. کافه و بار و رستوران هتل کیفیت فوق العاده خوبی داشته و پارکینگ هتل در اختیار مسافران قرار خواهد داشت. همین طور خدمات اضافی از قبلی سرویس نگهداری کودکان و خدمات خشک شویی و لباسشویی در این هتل وجود دارد.

اتاق ها

تمام واحدهای مسکونی هتل شامل تهویه مطبوع، سیستم گرمایش مرکزی و حمام هستند. هر واحد مسکونی دارای یک تخت خواب بسیار راحت بوده و گاو صندوق و مینی بار نیز دارد. اکثر اتاق ها دارای دسترسی به اینترنت، تلفن، تلویزیون و رادیو داشته و در بخش سرویس بهداشتی وان و سشوار و وسایل بهداشتی قرار داده شده است.

امکانات ورزشی و تفریحی

از امکانات ورزشی و تفریحی این هتل می توان به مواردی چون استخر سرپوشیده، سالن ورزشی، و محوطه ی بازی کودکان اشاره کرد.

نحوه ی پرداخت هزینه ی اقامت

در صورتی که پرداخت هزینه ی اقامت شما در هتل Exe وین به وسیله ی تور مسافرتی صورت گرفته باشد که در این خصوص مشکلی نخواهید داشت و در غیر این صورت می توانید از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری JBC، Diners Club، Visa، American Express و Master Card قابل استفاده خواهند بود.

هتل Exe وین در اتریش

هتل Exe وین در اتریش

هتل Exe وین در اتریش

هتل Exe وین در اتریش

هتل Exe وین در اتریش

هتل Exe وین در اتریش

هتل Exe وین در اتریش

هتل Exe وین در اتریش

آذر 25, 1396 11:23 ق.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط