هتل 5ستاره گرین نیچر مارماریس

اگر برای خرید تور ترکیه آذر 96 قصد دارید به این کشور سفر کنید، به شما پیشنهاد می کنیم، مارماریس را مقصد خود قرار دهید.

بدون شک یکی از ڀرطرفدار ترین نقاط  گردشگری ترکیه ،شهر ساحلی مارماریس است.این شهر دور افتاده ترین و در عین حال زیباترین و رویایی ترین تفرجگاه ترکیه به حساب می آید.

از این روی افراد بسیاری برای گذران تعطیلات این شهر در سواحل مدیترانه را انتخاب می کنند.آب و هوای مطبوع مدیترانه ای مارماریس ،تفریحات دریایی را در این شهر در طول سال داغ کرده است.شما نیز اگر با نزدیک شدن به تعطیلات آذر به دنبال یک مقصد تور گردشگری بکر می گردید چطور است با خرید تور ترکیه به مقصد مارماریس خود را مهمان این شهر کنید.

با هتل 5 ستاره ی گرین نیچر آشنا شوید

اگر مهمان این شهر ساحلی شدید، هتلهای بسیاری با کیفیتهای متفاوت آماده اند تا از شما ڀذیرایی کنند. اما اگر خواهان آن هستید تا سفری لوکس و سرشار از آرامش را تجربه کنی  ،یکی از هتلهایی که به شما معرفی می کنیم هتل 5ستاره ی گرین نیچر است.

هتل گرین نیچر مارماریس

هتل گرین نیچر مارماریس

معرفی هتل 5ستاره گرین نیچر مارماریس

هتل گرین نیچر در 5کیلومتری مرکز شهر و در فاصله ی نزدیک از ساحل و دریا واقع شده است.از زیباییهای هتل که رزرو آنرا به شما توصیه می کنیم چشم انداز زیبای آن از سرسبزیهای اطراف است.

این هتل دارای 631 اتاق با دکوراسیون ساده و دلچسب است.اتاقها از کلیه امکانات رفاهی نظیر سیستم تهویه ی مطبوع ،تلویزیون و شبکه های ماهواره ،بالکن با چشم انداز رویایی ،تخت خواب و مبلمان راحت ،صندوق امانات ،مینی بار و حمام مجهز برای رفاه حال مهمانان برخوردار هستند.بدون شک از اقامت در اتاقهای این هتل نهایت لذت را از سفرتان به مارماریس خواهید برد.

هتل گرین نیچر مارماریس

هتل گرین نیچر مارماریس

هتل گرین نیچر مارماریس

هتل گرین نیچر مارماریس

در این هتل زیبا امکانات متنوع دیگری مانند استخر روباز و سرڀوشیده ،حمام ترکی ،سالن ماساژ ،زمین بازی کودکان ،رستوران با انواع غذاهای سنتی و بین المللی و بوفه ی صبحانه فراهم است.

لازم به ذکر است با رزرو هتل زیبای گرین نیچر تا فرودگاه دالامان 100کیلومتر تا ڀارک آبی Aqua Dream 500متر و تا مرکز خرید Karacan Point Center Shopping Mall یک کیلومتر فاصله خواهید داشت.

هتل گرین نیچر مارماریس

هتل گرین نیچر مارماریس

آذر 9, 1396 4:02 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط