هتل 5ستاره هما بندر عباس هتلی ساحلی

جزیره ی توریستی قشم با فاصله ی 28کیلومتری از بندر عباس نزدیک ترین شهر به این بندر زیبا و توریستی به حساب می آید از این رو بسیاری از گردشگران قشم بعد از دیدن از این جزیره به شهر بندر عباس سفر می کنند و در هتلهای بندر عباس می مانند. همچنین بندر عباس از اصلی ترین بنادر ترانزیتی کشور است و به همین دلیل ناخود آگاه مسافران بسیاری را به سمت خود جذب می کند.از این روی در این شهر هتلهای بسیاری آماده ی پذیرایی از گردشگران و تجار هستند. رزرو هتل با تخفیف ویژه نیز از طریق سایتها صورت می گیرد تا مسافران شهر اقامت راحت و به صرفه ای را تجربه کنند.

این شهر در کنار اقامتگاههای درجه پایین مانند مسافرخانه ها دارای هتلهای 5ستاره ی شیک برای مسافرانی که انتظار یک جای شیک و مجهز را دارند نیز است. از جمله هتلهای 5ستاره ی بندر عباس می توان به معرفی هتل 5 ستاره هما بندر عباس پرداخت که با چشم اندازی زیبا از خلیج همیشگی فارس در میان مسافران بندر بسیار محبوب است.

معرفی هتل 5ستاره هما بندر عباس

دلیل ما برای پیشنهاد هتل هما مجهز بودن در کنار موقعیت خوب آن است.نزدیکی به ساحل اصلی ترین علت محبوبیت هتل است.هتل دارای ساحل اختصاصی با دو اسکله ی دویست متری است که امکان پرداختن به تفریحات دریایی مانند موتور سواری ساحلی و جت اسکی را آسان می کند.همچنین از اتاقها می توان مناظر رویایی از خلیج فارس را شاهد بود.

جدای از دریا باید گفت هتل هما از غرب به اسکله و مناطق تجاری شهید رجائی و باهنر و حقانی و از شرق با بازار و فرودگاه و از جنوب به خلیج همیشگی فارس و جزیره قشم منتهی می شود و همین موقعیت هتل هما را از سایر هتلهای شهر برتر می کند.

باید گفت هتل دارای واحدهای اقامتی شیک و تمیز شامل ویلا،سوئیت و اتاقهای استاندارد است که همگی مجهز به امکاناتی مانند یخچال،تخت خواب و مبلمان راحت،تلویزیون و ماهواره،حمام،سرویس ایرانی و فرنگی و دسترسی به اینترنت هستند.

هتل 5ستاره هما بندر عباس

هتل 5ستاره هما بندر عباس

هتل 5ستاره هما بندر عباس

هتل 5ستاره هما بندر عباس

از دیگر امکانات و تجهیزات هتل باید به ، سیستم تهویه ی مرکزی ، بانک ، تاکسی سرویس ،دفتر هواپیمایی ،سالنهای مجهز به سیستم صوتی و تصویری ، رستورانهای متعدد ، چایخانه سنتی ، کافی شاپ ساحلی ، فروشگاه و موسیقی زنده اشاره کرد که اقامت را لذت بخش می کنند.

هتل 5ستاره هما بندر عباس

هتل 5ستاره هما بندر عباس

در آخر باید گفت هزینه ی رزرو هتل با تخفیف 23تا 29درصد همراه است و در این وقت از سال از 175تا 537هزار تومان است.
آدرس:استان هرمزگان ، شهر بندر عباس ، بلوار پاسداران ، خیابان معراج ، هتل هما بندر عباس

اسفند 3, 1395 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط