هتل 5ستاره زندیه شیراز پلی به گذشته

این روزها حضور گردشگران خارجی را بیش از گذشته در کشور زیبایمان می توانیم احساس کنیم.از طرفی وجهه ی خوبی که ایران در اذهان خارجی پیدا کرده و از طرفی امنیتی که در آن حکم فرماست گردشگران خارجی را به سمت ایرانگردی می کشاند.بدون شک در میان شهرهای ایران این شیراز است که با جاذبه های تاریخی بیشترین جذابیت را برای توریستها دارد.از این روی اهمیت رزرو هتل شیراز بسیار پررنگ می شود چراکه مهمان نوازی در هتلها سبب می شود که بیشتر برای سفری دوباره به ایران ترغیب شوند.
در شیراز هتلهای بسیاری برای پذیرایی از گردشگران ساخته شده که روز به روز به تعداد آنها اضافه می شود.یکی از هتلهای نوساز شیراز که تداعی کننده ی فرهنگ اصیل ایرانی است هتل 5ستاره زندیه شیراز است.

معرفی هتل5ستاره زندیه شیراز

هتل زندیه از جدیدترین هتلهای شهر شیراز است که در قلب پایتخت تمدن ایران زمین در خیابان زند در حریم مجموعه ی تاریخی زندیه ساخته شده است.هتل از معماری سنتی ایرانی بهره برده و تداعی کننده ی عظمت کریمخان زند است.اقامت در این هتل سنتی به راستی می تواند گردشگران را با تاریخ ایرانی پیوند بدهد.
هتل بسیار باشکوه است و در تزئینات آن از المانهای سنتی بهره برده اند تا حس اصالت ایرانی را به مهمانان هتل منتقل کنند.واحدهای اقامتی هتل که شامل اتاقهای دوتخته و سوئیتهای دلباز ماه عسل و بیزینس می شود همگی با بهره گیری از لوازم سنتی و البته لوکس به زیبایی تزئین شده اند.اتاقها از امکاناتی مانند پنجره ی دلباز،تخت خوابهای زیبا و راحت، یخچال، تلویزیون، سرویس فرنگی و سرویس ایرانی برخوردار هستند.دسترسی به اینترنت هم در اتاقها وجود دارد اما باید بابت استفاده از هزینه پرداخت شود.

هتل 5ستاره زندیه شیراز

هتل 5ستاره زندیه شیراز

هتل زندیه امکانات رفاهی دیگری مانند استخر، سونا، جکوزی ،سالن ورزش،حمام سنتی،رستوران، کافی شاپ،پارکینگ، نمازخانه، لابی و اینترنت در لابی ، فروشگاه و غرفه سوغاتی در اختیار توریستها قرار می دهد.
لازم به ذکر است بابت استفاده از امکانات استخر و سونا و جکوزی از مهمانان هتل هزینه به صورت نیم بها دریافت می شود و استفاده از حمام سنتی هم با تخفیف ویژه است.
در آخر باید گفت رزرو هتل با تخفیف 31درصدی از 214تا 344هزار تومان برای هر شب اقامت است.

هتل 5ستاره زندیه شیراز

هتل 5ستاره زندیه شیراز

هتل 5ستاره زندیه شیراز     هتل 5ستاره زندیه شیراز

هتل 5ستاره زندیه شیراز هتل 5ستاره زندیه شیراز

آدرس:شیراز، خیابان زند، خیابان هجرت ،هتل 5ستاره زندیه شیراز

خرداد 5, 1395 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط