هتل 4 ستاره ی گرند خلیج

برای اینکه در هتلهای استانبول اقامت کنید، گزینه های زیادی را پیش روی خود دارید. از هتلهاش 5 ستاره گرفته تا بوتیک هتلها و هتل آپارتمان ها که هرکدام بسته به امکاناتی که در اختیار مسافران قرار میدهد هزینه ی رزرو متفاوتی دارند. در ادامه ی مطلب به معرفی یکی از هتلهای 4 ستاره اما بسیار خوب این شهر خواهیم پرداخت.

معرفی هتل گرند خلیج

یکی از هتلهای 4 ستاره ای که برای مسافران تور ترکیه بسیار مناسب است، هتل 4 ستاره ی گرند خلیج است. . هتل گرند خلیج منطقه ی تپه باشی ساخته شده است و  از سال 1992 تا به کنون از مسافران خویش پذیرایی میکند. همچنین موقعیت قرار گیری آن به گونه ایست که مسافران میتوانند به راحتی به خیابان استقلال دسترسی پیدا کنند.

این هتل در 15 کیلومتری فرودگاه قرار گرفته است و دارای 117 اتاق است که همگی از امکاناتی نظیر تلفن ، تلویزیون ، صندوق امانات ، سیستم حرارتی و برودتی ، حمام و سرویس حمام بهره مند شده اند.

یکی از نقاط مثبتی که بسیاری را ترغیب به رزرو این هتل میکند، نزدیک بودن آن به فرودگاه و ترانسفر کوتاه فرودگاهیست. البته در کنار این مسافت کوتاه، مسافران میتوانند با 15 دقیقه پیاده روی به بازار بزرگ، میدان تقسیم، رستوران ها،  و اماکن دیدنی شهر دسترسی پیدا کنند.

هتل گرند خلیج

هتل گرند خلیج

هتل گرند خلیج

تیر 14, 1395 10:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط