هتل 4 ستاره کاسموس مسکو

با تور پاییز 95 روسیه به شهر مسکو می رویم. برای رزرو هتل در مسکو گزینه های بسیاری خواهید داشت که هر یک می توانند در نوع خود انتظارات شما را برآورده سازند.
یکی از هتل های چهار ستاره ی بسیار مناسب و خوب مسکو، هتل کاسموس می باشد.

تور روسیه | هتل کاسموس مسکو

هتل چهار ستاره ی کاسموس به نمایشگاه های مسکو بسیار نزدیک بوده و نیز به طور کلی با موقعیت مکانی خوبی که دارد، به تمامی مراکز مهم مسکو دسترسی خوبی دارد. به طور مثال فاصله ی هتل کاسموس تا ایستگاه مترو 400 متر بوده و تا مرکز شهر مسکو تنها 20 دقیقه فاصله خواهید داشت.

تور روسیه | هتل کاسموس مسکو

اتاقهای هتل کاسموس مسکو بسیار شیک و تمیز هستند.این هتل دارای 1777 اتاق بزرگ و مجهز می باشد که تمامی اتاقها دارای نشیمن و خواب هستند .از امکانات رفاهی و خدماتی اتاق ها می توان به تلویزیون ماهواره ای ، امکان شماره گیری مستقیم از تلفن هتل ، یخچال ، لحاف و بالش پر قو ،حمام ویژه ، سشوار ، چای و قهوه ساز (در صورت درخواست ) ، تخت تاشو ، وای فای در اتاق و … اشاره کرد.

تور روسیه | هتل کاسموس مسکو

همین طور هتل کاسموس دارای استخر، سونا و جکوزی می باشد. سالن زیبایی، بوتیک، کرایه اتومبیل با راننده و بدون راننده، سالن کنفرانس، سرویس لباسشویی،  بار ، خدمات ماساژ، بدنسازی مدرن، پارکینگ رستوران،آسانسور، گاو صندوق، بیزنس سنتر، روم سرویس، اینترنت، رستوران با غذاهای اروپایی  و روسی، صرافی، خشکشویی، و … از دیگر امکانات هتل به شمار می روند.

آبان 19, 1395 10:57 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط