هتل 4ستاره مروارید صدرا بهشهر مازندران

اکثر هموطنان در برنامه ی ایرانگردی خود استان مازندران را در الویت قرار می دهند و این به سبب دریای خزر و مناظر زیبایی جنگلی این استان است.اما چطور است این دفعه به جای سفر به محمود آباد و رامسر به رزرو هتل در بهشهر یکی دیگر از شهرهای توریستی کمتر شناخته شده ی این استان بپردازید و از جاذبه های توریستی فوق العاده زیبای آن دیدن کنید.اما قبل از معرفی هتلی زیبا در بهشهر کمی از بهشهر بدانید.
شهرستان بهشهر در استان مازندران
بهشهر در 50 کیلومتری شمال شرقی شهر ساری واقع شده است و شرقی ترین شهر استان مازندران به حساب می آید.از جاذبه های توریستی این شهر باید به آبشار سمبی،آبشار سنگ نو،غار باستانی هوتو،هزار جریب بهشهر، کاخ چشمه عمارت،بنای تاریخی چشمه عمارت بهشهر،کاخ عباس‌آباد بهشهر،روستای تاریخی یانه سر،باغ چهل،ستون اشرف و مجموعه باغ عباس آباد اشاره کرد.
معرفی هتل 4ستاره مروارید صدرا بهشهر

هتل 4ستاره مروارید صدرا بهشهر

هتل 4ستاره مروارید صدرا بهشهر

هتل 4ستاره مروارید صدرا بهشهر در کیلومتر 35کمربندی زغمرز در ساحل زیبای دریای خزر واقع شده است.این هتل دارای چشم اندازی زیبا از دریای خزر است و اقامت در اتاقهای زیبای آن با این چشم انداز رویایی همراه است.هتل مروارید صدرا اولین هتل ساحلی مازندران با ۵ هکتـار مسـاحـت است که۱٠۷ اتاق با امکانات روز دنیا را به مهمانانش ارائه می دهد.هتل دارای  ۳۵ اتاق دو تخته ، ۵۳ اتـاق سـه تختـه ، ۱۲ سوئیت رویال یک خوابه ، ۷ اتاق چهار تخته و ۶ ویلای ساحلی و پنـت هاوس بـه مسـاحـت ۲۲٠ متـر است.
کلیه ی واحدهای اقامتی هتل مجهز به یخچال فریزر،سیستم تهویه و گرمایشی سرمایشی،تلویزیون،تلفن،مبلمان و تخت خوابهای شیک،سرویس ایرانی و فرنگی،حمام و اینترنت در اتاق هستند.

هتل 4ستاره مروارید صدرا بهشهر

هتل 4ستاره مروارید صدرا بهشهر

هتل 4ستاره مروارید صدرا بهشهر

هتل 4ستاره مروارید صدرا بهشهر

هتل دارای امکـانـات دیگری مانند سـالـن کنفـرانـس ، رستـوران ، کـافـی شـاپ ، ۲٠٠٠ متر فضای شهر بازی  ، دریـاچـه خصـوصـی و آلاچیقهـای سـاحلـی نیز است.همچنین هتل دارای رستوران،کافی شاپ،لابی و دسترسی به اینترنت در لابی نیز است.
آدرس:بهشهر،کیلومتر 35 کمربندی زغمرز به نیروگاه نرسیده به شرکت صدرا

اردیبهشت 1, 1395 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط