هتل یک ستاره ی هاستل ریچارد پاریس

برای خرید تور فرانسه ارزان قیمت می باید به سراغ یکی از هتل های تک ستاره و یا به عبارتی ساده تر یکی از مسافرخانه های پاریس بروید.
البته در مورد مسافرخانه های پاریس به هیچ نباید تصور وحشتناکی از امکانات ضعیف یا فضایی نامرتب داشته باشید. این مسافرخانه ها علی رغم کم تر بودن خدمات و کمبود امکانات تفریحی، اقامتگاه های جذابی برای گذراندن تعطیلات هستند. شاید هم بتوان گفت پاریس واقعی را در همین مسافرخانه های کوچک و گمنام بهتر می توان شناخت.

 

معرفی مسافرخانه هاستل ریچارد

مسافرخانه ی هاستل ریچارد یکی از بهترین نمونه های مسافرخانه های پاریسی ست که می توان در قلب پایتخت فرانسه یافته و برای اقامت انتخاب کرد.
در این هتل امکانات تفریحی وجود ندارد، اما می توانید از اتاق های دلباز با پنجره های رو به نمای شهر پاریس و تخت های راحت آن حسابی لذت ببرید.
در هر یک از 41 اتاق مسافرخانه ی هاستیل ریچارد تخت خواب های راحت که هر روز ملحفه های آن ها تعویض می شود، قرار دارد.
اگر مایل باشید آشپزخانه ی مسافرخانه صبحانه ی پاریسی خوشمزه و دلچسبی برایتان سرو خواهد کرد و در غیر اینصورت می توانید به یکی از کافه های نزدیک هتل رفته و یک صبحانه ی عالی نوش جان کنید.

هتل هاستل ریچارد در پاریس
البته برای ناهار و شام نباید روی آشپزخانه ی مسافرخانه ی تک ستاره ی هاستل ریچارد حساب کنید، اما باز در وعده ی عصرانه اگر در هتل بودید، هاستل ریچارد یک عصرانه ی خوب نیز برای شما تدارک دیده است.
البته بعید به نظر می رسد که هیچ یک از توریست هایی که به فرانسه و پاریس سفر کرده اند، هنگام عصر از خیر جاذبه های گردشگری شهری مانند پاریس گذشته و در هتل به سر برند.
برای خرید تور فرانسه پاریس می توانید به مراجعه به لینک زیر، بهترین تور مورد نظر خود را جستجو و خریداری نمایید:

http://www.parmidatours.com/tours/france2

آذر 22, 1396 3:23 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط