هتل یورو استارز بی سی ان (eurostars Bcn)

اسپانیا از جمله کشورهای دیدنی اروپا است، این کشور که بیشتر به خاطر تیم های معروف فوتبالش محبوب است. سالانه سیلی از گردشگران را پذیرا است.

طبیعتا کشور توریستی همچو اسپانیا که یکی از مقاصد تورهای اروپایی از سراسر جهان است. هتل های مرفه و لوکسی دارد. شهر بارسلون اسپانیا حتی نامش فراتر از خود این کشور است. تیم فوتبال این شهر که به همین نام است شهرتی جهانی به بارسلون بخشیده است.

در این پس یک هتل 5 ستاره به نام هتل یورو استارز بی سی ان (eurostars Bcn) را معرفی میکنیم که در شهر بارسلون واقع شده.

eurostars Bcn

eurostars Bcn

هتل یورو استارز در باغ ملی د گراسیا، در کنار رامبلا کاتالونیا (Cataluña) با یک طراحی مدرن ساخته شده است.

این هتل مدرن، برای تمامی سلیقه ها و اقشار، تجهیز شده است.

حمام های آب گرم و بسیار مجهز، نورپردازی های متفاوت که شما را کلافه نمی کنند در یک فضای بزرگ و راحت، تراس هایی که مساحتشان 40 متر است و به مسافران این اجازه را می دهد تا چشم اندازی زیبا و بی نهایت از شهر بارسلونا داشته باشند، تخت های راحت که یک خواب راحت شبانه را برای شما به ارمغان می آورد، همگی از امکانات اتاق های این هتل هستند.

هتل یورواستارز، دارای 65 اتاق است که امکانات هر دسته بندی از اتاق با هم فرق می کند. اما همگی این اتاق ها بلا استثنا دارای میز اداری، خشکشویی و اینترنت Wi-Fi، تلویزیون های ماهواره ای صفحه تخت، تخت های فوق العاده راحت، حمام هایی که جانمایی آن ها در وسط اتاق است و همگی این حمام ها دارای وان هستند، است. در فضای همه ی اتاق ها، موزیک آرام پخش می شود که در صورتی که بخواهید می توانید آن را قطع کنید. برخی از اتاق ها دارای تراس بزرگ 40 متری هستند.

هتل یورو استارز بی سی ان

هتل یورو استارز بی سی ان

خدمات هتل

خدمات برای معلولین جسمی _ حرکتی، کتابخانه، صبحانه، خشکشویی، تسویه هوای مطبوع، اتاق های کنفرانس و اتاق های ملاقات، باشگاه، پذیرش و خدمات ۲۴ ساعته، سرویس حمل و نقل مختص هتل، اینترنت رایگان، خدمات ماساژ، کافه تریا ورستوران هایی با غذاهای محلی و بین المللی، خدمات ۲۴ ساعته برای اتاق ها

آذر 27, 1396 12:48 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط