هتل یخی، بازی تاج و تخت در فنلاند

معمولا در فصل زمستان در کشور هایی مانند سوئد و فنلاند هتل های یخی پذیرای توریست های ماجراجو هستند و امسال هم یکی از هتلهای یخی با نو آوری شروع به فعالیتش کرده است.

هتلی که صحبت از آن است با آوردن فضای سریال پر طرفدار تاج و تخت به درون هتل توریست ها را سورپرایز کرده است.

هتل یخی فنلاند

هتل یخی فنلاند

این هتل در دهکده ای به نام دهکده برفی (SnowVillage ) برپا شده. هر سال بازدیدکنندگان در این منطقه وارد هتلی یخی با امکاناتی یخی می شوند، رستوران و سوییت های یخی نیز در انتظار آنهاست.

هتل یخی از تفریحات مهم علاقه مندان به سرما و زمستان به شمار می رود. اما زمستان اینجا مکانی برای علاقه مندان به سریال بازی تاج و تخت نیز خواهد بود.

دهکده برفی در قسمت غربی لپ لند فنلاند در نزدیکی ریزورت های اسکی واقع شده است. بنابراین اقامت در این هتل یخی می تواند به آنها این امکان را نیز بدهد تا در طول روز از تفریحات زمستانی نظیر اسکی لذت ببرند. دمای داخل این هتل -2 الی -5 درجه است بنابراین باید با لباس های زمستانی به خواب بروید!

سریال تاج و تخت یک سریال آمریکایی است که هر سال یک فصل آن ساخته می شود و ماجراهای زیادی در طول داستان رخ داده است. به جرات می توان گفت که این سریال یکی از موفق ترین های جهان است که توانسته در هر کشوری طرفدار پیدا کند.

هتل یخی فنلاند با تم بازی تاج و تخت

هتل یخی فنلاند با تم بازی تاج و تخت

داستان سریال در قاره های خیالی وستروس و اسوس، در نزدیکی پایان یک تابستان 10 ساله اتفاق می افتد و چندین خط داستانی را دنبال می کند. اولین داستان به جنگ بین خانواده های اشرافی برای به دست آوردن تخت آهنین و پادشاهی هفت اقلیم مربوط می شود …

دی 21, 1396 12:06 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط