هتل گرند دیمایت

هتل گرند دیمایت یک هتل پنج ستاره است که در تور تابستانی بلغارستان می توانید با اقامت در آن شرایط بسیار خوبی برای سفر خود رقم بزنید.
برای خرید تور تابستانی بلغارستان می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://www.parmidatours.com/tour/bulgaria
هتل گرند دیمایت یک هتل پنج ستاره در شهر وارنای بلغارستان بوده و در واقع یکی از هتل های لوکس و بی نقص بلغارستان محسوب می شود. این هتل در رده بندی هتل های بلغارستان همیشه امتیاز خوبی کسب کرده و مورد توجه توریست هایی که به بلغارستان می آید، قرار گرفته است.
کارکنان هتل پنج ستاره گرند دیمایت به چند زبان زنده ی دنیا صحبت کرده و شما برای برقراری ارتباط با آن ها مشکل نخواهید داشت.

امکانات هتل گرند دیمایت وارنا

وقتی به لابی هتل گرند دیمایت شهر وارنا وارد می شوید، با یک فضای زیبا، صمیمانه و البته باشکوه روبرو خواهید شد.
با آسانسور هتل می توانید بین طبقات جا به جا شده و به واحد اقامتی خود بروید. این هتل دارای استخر، سونا، جکوزی، مرکز اسپا و آب گرم، سالن بیلیارد، محوطه ی بازی کودکان، سالن بدن سازی و… می باشد.
به علاوه دو رستوران هتل گرند دیمایت که یکی بلغاری و دیگری بین المللی هستند، هر دو ارزش امتحان کردن را داشته و حتما می توانید غذاهایی مورد پسند و علاقه ی خود را در این دو رستوران پیدا کنید.
پذیرش هتل پنج ستاره ی گرند دیمایت به صورت بیست و چهار ساعته بوده و هر ساعتی که به هتل برسید به این لحاظ مشکلی برایتان به وجود نخواهد آمد.
از دیگر امکانات این هتل شهر وارنا می توان به صندوق امانات، تاکسی سرویس، فروشگاه خرید سوغات و هدایا، خدمات روم سرویس، لاندری، مرکز پرستاری کودکان، شبکه ی اینترنت وای فای در تمام فضای هتل به صورت دانلود نامحدود و رایگان و… اشاره کرد.

هتل گرند دیمایت وارنا

هتل گرند دیمایت وارنا

هتل گرند دیمایت وارنا

هتل گرند دیمایت وارنا

تیر 28, 1396 2:46 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط