هتل کویری بالی کجاست؟

تور بالی از جمله تورهای گردشگری فوق العاده است که گردشگران را از سراسر دنیا به خود می کشاند. تجربه ی استراحت بر روی شن های ساحلی زیبای بالی برای مسافران بسیار لذت بخش است. اما آنچه که در این مطلب به آن می پردازیم، معرفی هتل کویری بالی است که در کشور خودمان قرار دارد.

هتل کویری بالی

چنانچه مایلید تا در شن های داغ کویری بمانید، اقامت در این هتل را از دست ندهید. شن های داغ و طلایی کویری آرامش فوق العاده ای به مسافران می بخشد. این هتل را می توانید در منطقه ی خور و بیابانک استان اصفهان بیابید.
جالب است بدانید که این هتل، بزرگترین هتل کویری مرکز ایران است و دارای 32 اتاق است که در بعضی از آنها تخت خواب وجود دارد و در برخی دیگر از تخت و میز و صندلی خبری نیست و کاملا سنتی طراحی شده است. در اتاق های سنتی هتل که دیوارهای کاه‌گلی دارد، از رختخواب‌های پنبه‌ای و لحاف‌های مخمل قرمزرنگ قدیمی استفاده شده که دیدن آن، زندگی در گذشته را تداعی می‌کند.
جالب است بدانید که مشابه این هتل، اقامتگاهی در دبی است که هتل باب الشمس نام دارد و در دل کویر ساخته شده و محیطی کاملا عربی دارد. کسانی که با رزرو تور دبی با این هتل  اقامت می کنند، از موقعیت مکانی فوق العاده ی آن بهره مند می شوند و می توانند از تفریحات مختص کویر چون شترسواری، ماشین‌سواری در کویر و…استفاده کنند.

هتل کویری بالی

هتل کویری بالی

 

هتل کویری بالی

هتل کویری بالی

 

هتل کویری بالی

هتل کویری بالی

 

هتل کویری بالی

هتل کویری بالی

 

شهریور 19, 1396 3:45 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط