هتل کلوب ویوا در شهر وارنا بلغارستان

به منظور خرید تور بلغارستان هتل چهار ستاره می توانید محل اقامت خود را در شهر وارنا انتخاب کرده و از میان هتل های این شهر یک هتل ایده آل برای خود برگزینید.
برای خرید تور بلغارستان وارنا، می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://www.parmidatours.com/tour/bulgaria

یکی از بهترین هتل های چهار ستاره ی شهر وارنا، هتل کلوب ویوا می باشد. این هتل در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار داشته و هنگام اقامت در آن احساس رضایت کامل خواهید داشت.

هتل چهار ستاره ی کلوب ویوا موفق شده امتیاز 8.07 از 10 را در دیدگاه مسافران به دست آورد.

امکانات هتل چهار ستاره ی کلوب ویوا شهر وارنا

از امکانات ورزشی و تفریحی آبی هتل کلوب ویوا، می توانید به مواردی چون استخر روباز، استخر مخصوص کودکان، سونا، جکوزی، اتاق ماساژ و… اشاره کرد.
همین طور اگر کودکی همراه خود دارید، زمین بازی مخصوص کودکان برای شما بسیار کارآمد و جذاب خواهد بود. می توانید زمانی را که در هتل می گذرانید، کودک خود را به این زمین بازی برده و به وی فرصت بدهید تا ساعتی را با وسایل بازی قرار داده شده در زمین بازی سرگرم شود.
از دیگر شرایط تفریحی هتل چهار ستاره ی کلوب ویوای شهر وارنا سالن بیلیارد، سالن پینگ پنگ، بازی دارت و… در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت.
دیگر خدمات هتل شامل خدمات خانه داری، خدمات لباس شویی، واکس، خشک شویی، کرایه ماشین، ترانسفر رایگان فرودگاهی، پذیرش بیست و چهار ساعته و به صورت شبانه روزی، اتاق های پاک و بدون سیگار، آسانسور، گاو صندوق و… هستند.
همین طور رستوران هتل کلوب ویوا دارای منوی غذایی ایده آلی بوده و توصیه می کنیم حتما صرف غذا در این رستوران هتل را در برنامه ی خود قرار دهید.

خرید تور بلغارستان هتل چهار ستاره | هتل کلوب ویوا

خرید تور بلغارستان هتل چهار ستاره | هتل کلوب ویوا

خرید تور بلغارستان هتل چهار ستاره | هتل کلوب ویوا

خرید تور بلغارستان هتل چهار ستاره | هتل کلوب ویوا

تیر 4, 1396 12:47 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط