هتل کلاب آرس کمر در آنتالیا

لازم به گفتن نیست که شهر آنتالیا جز شهرهایی است که با سواحل زیبا و مراکز خریدش توانسته جای خود را در میان سفرهای گردشگران ایرانی به خوبی باز کند. به طور کلی آنتالیا نیز به اندازه ی استانبول و شاید تا حدودی و در بعضی فصول سال بیشتر از استانبول توریست ها را از اقصی نقاط جهان به سمت گردشگری خود جذب کند.

تنوع مکان های تفریحی و انواع و اقسام مراکز خرید و هتل های ارزان قیمت و لوکسی که در آنتالیا قرار دارند، این شهر ساحلی را برای تمام قشرهای گردشگران به مقصد گردشگری بسیار مناسبی تبدیل کرده است.

تور زمستانی آنتالیا نیز در شمار تورهایی ست که در فهرست تورهای فصل رقابت تنگانگی با دیگر تورهای خارجی دارد.

سواحل زیبایی در این شهر وجود دارد که موقعیت مناسبی برای ساخت هتل های خوب آنتالیا و پذیرایی از مسافران را پدید آورده است. یکی از این سواحل دیدنی کمر نام دارد که اتفاقا هتل های زیبایی هم در آن وجود دارد.  هتل کلاب آرس کمر از هتل های دیدنی و بسیار جذاب ناحیه ی کمر شهر آنتالیا محسوب می شود.

هتل کلاب ارس کمر

هتل کلاب ارس کمر

معرفی هتل کلاب آرس کمر

اگر برای تجارت می خواهید به آنتالیا سفر کنید، هتل کلاب آرس کمر انتخاب بسیار خوبی است. این هتل در منطقه مشهور کمر (Kemer) واقع است. دسترسی آسان به مناطق دیدنی شهر و همچنین بازارهای اصلی آنتالیا، جز ویژگی های خوب این هتل است.

تور آنتالیا | هتل کلاب آرس کمر

هتل آرس هم مانند دیگر هتل های آنتالیا خدمات بسیار خوبی را به گردشگرانش ارائه می کند. این هتل دارای 89 اتاق است که همگی مجهز به تلویزیون، ماهواره، سیف باکس، اینترنت بی سیم و غیره هستند.

به علاوه استخر، سونا، جکوزی، ماساژ، سالن بدنسازی، رستوران، کافه، اینترنت وایرلس در لابی، پارکنیگ، صندوق امانات، پذیرش بیست و چهار ساعته و … از دیگر امکانات این هتل زیبا به شمار می روند.

اگر می خواهید با خرید  تور آنتالیا روانه ی این شهر شوید ، حتما این هتل را جز گزینه های خود قرار دهید.

تور آنتالیا | هتل کلاب آرس کمر

تور آنتالیا | هتل کلاب آرس کمر

تور آنتالیا | هتل کلاب آرس کمر

تور آنتالیا | هتل کلاب آرس کمر

تور آنتالیا | هتل کلاب آرس کمر

آذر 20, 1395 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط