هتل کریستال پالاس بوتیک صوفیه در بلغارستان

اگر به فکر سفر به یک سرزمین خاص و معاشرت با مردمی خونگرم و سرگرم کننده هستید، توصیه می کنیم با رزرو تور بلغارستان تابستان 96 خود را برای یک سفر مهیج و پر از نشاط آماده سازید.
برای خرید تور بلغارستان هتل چهار ستاره، می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

goo.gl/JjiSn1

یکی از بهترین هتل های چهار ستاره ی شهر صوفیه بلغارستان، هتل کریستال پالاس بوتیک است.
در واقع این هتل با وجود چهار ستاره بودن، چیزی از هتل های پنج ستاره کم ندارد. و موقعیت مکانی آن، که دسترسی بسیار عالی به مناطق مهم شهر صوفیه دارد، این هتل را به یکی از هتل های محبوب از نظر توریست ها تبدیل ساخته است.

امکانات هتل کریستال پالاس بوتیک

در هتل چهار ستاره ی کریستال پالاس بوتیک شهر صوفیه می توانید از سولاریوم استفاده کرده و یا به مرکز سلامت و آبگرم و حمام ترکی و بخار بروید. همین طور استخر، سونا و ماساژ نیز در این هتل وجود دارد.
از امکانات ورزشی هتل می توان به مرکز بدن سازی، تور کوه نوردی و… اشاره کرد. اگر به همراه خود کودکی داشته باشید، در صورت لزوم می توانید از سرویس ویژه نگهداری کودک استفاده نمایید.
از دیگر امکانات این هتل چهار ستاره می باید به خدمات خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، ترانسفر فرودگاهی، لباسشویی، خشک شویی، سرو صبحانه در اتاق، اتوکشی، خدمات کفش و واکس، کرایه ماشین، فکس و کپی، مرکز تجارت، سرویس مستخدم، سرویس ایاب و ذهاب غیررایگان، امکانات اتاق VIP، رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، اتاق های پاک و بدون سیگار، آسانسور، گاو صندوق و صندوق امانات، انبار بار و چمدان، تهویه ی مطبوع، محل مخصوص سیگار کشیدن، بار، اتاق های ضد صدا، سیستم سرمایشی و گرمایشی مدرن، رستوران با منوی رژیمی و… اشاره کرد.
با اقامت در هتل کریستال پالاس بوتیک شهر صوفیه، از سفر خود دو چندان لذت خواهید برد.

هتل کریستال پالاس بوتیک در شهر صوفیه بلغارستان

هتل کریستال پالاس بوتیک در شهر صوفیه بلغارستان

هتل کریستال پالاس بوتیک در شهر صوفیه بلغارستان

خرداد 26, 1396 5:07 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط