هتل کریستال – میدان تقسیم

سفر به شهر استانبول ترکیه همیشه یکی از محبوب ترین سفرها میان ایرانیان بوده و خواهد بود. در صورتی که برای نوروز امسال قصد سفر کرده اید، تور استانبول نوروز 96 را برای بازدید به شما پیشنهاد می کنیم. کشور ترکیه و به خصوص شهر زیبا و تاریخی استانبول هم برای خرید و هم گردشگری گزینه ی بسیار مناسبی به شمار می رود. شهر استانبول به فراخور توریستی بودنش دارای انواع و اقسام هتل های لوکس و میان رده می باشد، که بنا به سلیقه و انتظاراتتان می توانید هر یک از آن ها را رزرو نمایید. به این منظور به معرفی هتل چهار ستاره ی کریستال در استانبول می پردازیم.

هتل کریستال ترکیه

هتل کریستال ترکیه

هتل کریستال بسیار نزدیک به میدان تقسیم شهر استانبول ساخته شده است. از لحاظ موقعیت مکانی می توان این هتل را در زمره ی هتل هایی که به لحاظ مکانی در رده ی بالا هستند قرار داد. دسترسی به تمامی مراکز شهر استانبول از این هتل راحت است.

هتل کریستال ترکیه

هتل کریستال ترکیه

 

هتل کریستال ترکیه

هتل کریستال ترکیه

هتل کریستال استانبول دارای یک رستوران بوده که نسبتا غذاهای متنوعی سرو می کند. البته طبیعتا غذاهای این رستوران به پای رستوران های لوکس خود شهر استانبول نمی رسد، اما در اقامتی که در هتل دارید خصوصا برای صبحانه ها استفاده از رستوران هتل خالی از لطف نخواهد بود.
در مجموع این هتل دارای 213 اتاق و سوئیت می باشد، و شما بسته به سلیقه خود می توانید در یکی از آن ها اقامت کنید. در طول اقامت در این هتل می توانید از استخر بزرگ آن و سالن ورزشی استفاده نمایید.

آذر 29, 1395 5:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط