هتل چهار ستاره ی مریم در مراکش

تور زمستانی مراکش به عنوان یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی مطرح بوده و آمار گردشگری نشان می دهد که امسال توریست های ایرانی علاقه ی زیادی به سفر به کشور مراکش و بازدید از شهر زیبای مراکش و کازابلانکا دارند.
در سفر به مراکش برای اقامت در شهر مراکش، می توانید از میان هتل های چهار ستاره و پنج ستاره، هتل مورد نظر خود را جستجو کرده و انتخابی هوشمندانه و متناسب با بودجه ی خود داشته باشید.
یکی از هتل های چهار ستاره در شهر مراکش که قیمت مناسبی داشته و امکانات و خدمات خوبی نیز ارائه می دهد، هتل مریم در یکی از خیابان ها خوب و خوشنام مراکش است.
هتل مریم هتلی چهار ستاره در مراکش است که دارای اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت سه تخته می باشد.

هتل مریم مراکش
امکانات هتل مریم مراکش

هتل چهار ستاره ی مریم دارای امکانات تفریحی و خدمات رفاهی خوبی ست. اگر اهل شنا کردن باشید، استخر روباز هتل چهار ستاره ی مریم فرصت خوبی در اختیارتان قرار می دهد تا ساعتی را به شنا کردن بپردازید. همین طور سولاریوم، ماساژ، و سونا نیز در هتل چهار ستاره ی مریم قرار داشته و می توانید در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید از آن ها استفاده کنید.
در این هتل اتاق های پاک و بدون سیگار در نظر گرفته شده و همین طور اتاق ها  و سوئیت های خانوادگی نیز وجود دارد که در صورت تمایل می توانید محل اقامت خود را از میان آن ها انتخاب نمایید.

هتل مریم مراکش
اگر اهل ورزش کردن باشید و عادت باشگاه رفتن دارید، مرکز بدنسازی و سالن ورزشی هتل چهار ستاره ی مریم به شما این فرصت را می دهد تا در سفر به مراکش نیز عادت های ورزشی خود را ترک نکنید.
هتل مریم مراکش دارای سالن برگزاری ضیافت و مراسم بوده و رستوران این هتل نیز دارای چندین منوی بین المللی، مراکشی و دریایی ست.
پذیرش شبانه روزی هتل مریم شبانه روزی بوده و از دیگر امکانات هتل می توان به صرافی، فکس و کپی، آسانسور، بوفه، بار و… اشاره کرد.

آذر 22, 1396 5:01 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط