هتل چهار ستاره ی بانکوک پالاس

برای رزرو هتل چهار ستاره در تور تایلند بانکوک می توانید به هتل بانکوک پالاس توجه کرده و با در نظر گرفتن امکانات این هتل و قیمت مناسب آن حتما به رزرو این هتل چهار ستاره ترغیب خواهید شد.
هتل چهار ستاره ی بانکوک پالاس در محله ی پراتونام شهر بانکوک قرار گرفته است. منطقه ی پراتونام محله ای ست که بیشتر مراکز خرید بانکوک در آن جای گرفته و از این جهت همیشه پر از مردمی ست که برای خرید و گشت و گذار در فروشگاه ها و مراکز خرید به این سمت بانکوک می آیند.

هتل بانکوک پالاس تایلند
به خصوص توریست هایی که در سفر به تایلند قصد خرید نیز دارند، اقامت در هتل چهار ستاره ی بانکوک پالاس به دلیل نزدیکی ویژه به مراکز خرید پوشاک یک امکان فوق العاده خواهد بود.

امکانات هتل بانکوک پالاس

وقتی در هتل چهار ستاره ی بانکوک پالاس اقامت می کنید، احساس رضایت خاطر از امکانات رفاهی این هتل خواهید داشت.
پذیرش هتل به صورت شبانه روزی فعال بوده و در هر ساعت از شبانه روز که به هتل وارد شوید، چمدان های شما تحویل گرفته شده و به اتاق یا سوئیت مورد نظرتان راهنمایی می شوید.
از امکانات تفریحی این هتل می توان به استخر روباز، سونا و استخر مخصوص کودکان اشاره کرد. همین طور هتل چهار ستاره ی بانکوک پالاس دارای یک سالن ورزشی بدنسازی نیز هست.

هتل بانکوک پالاس تایلند
سالن برگزاری جلسات برای آن دسته از توریست هایی که با هدف تجاری به تایلند سفر کرده اند، در اختیار قرار خواهد گرفت.
از دیگر امکانات این هتل می توان خدمات خانه داری، لباسشویی، خشک شویی، خدمات واکس، فکس و کپی، مرکز تجارت، اتاق های پاک و بدون سیگار، آسانسور، انبار بار و چمدان، تهویه، کافه، رستوران، سرو صبحانه در اتاق، اینترنت وای فای در سراسر هتل و… را نام برد.

هتل بانکوک پالاس تایلند

آبان 14, 1396 4:37 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط