هتل چهار ستاره پولاد کف شیراز

پولاد کف مجموعه ‌ای تفریحی، ورزشی و اقامتی در 80 کیلومتری شمال شیراز است. این هتل چهار ستاره یکی از بهترین گزینه های رزرو هتل شیراز است زیرا در میان کوه‌ های دل ‌انگیز سپیدان واقع شده و از آب و هوایی تمیز و منطقه ای آرام و بدور از هیاهو برخوردار است. این مرکز در سال 1381 افتتاح شد و از آن زمان تاکنون یکی از محبوب ترین مراکز اقامتی برای توریست های داخلی و خارجی بوده است. اقامت در این هتل به معنا تفریح و سرگرمی است. کارهایی مثل سوار شدن بر موتور برفی، ماشین کوهستان، چرخ ‌های هوشمند، قایق پدالی، اسب سواری، دوچرخه سواری و …. که برای همه جذابیت دارد، را می‌ توان در این مجموعه تجربه کرد. همچنین می توانید از پیست اسکی استفاده کنید. نگران نباشید که اسکی کردن بلد نیستید؛ مربی های حرفه ای و وسایل کرایه ای در اختیار شما هستند.
در این هتل یک کافی شاپ بزرگ و رستورانی با منوی ایرانی و فرنگی وجود دارد که می توانند خوردنی های لذیذی را برایتان سرو نمایند.  هتل دارای سالن بیلیارد و باشگاه ورزشی نیز است. همچنین می توانید با تاکسی سرویس هتل دسترسی راحتی به مرکز شهر داشته باشید.
با رزرو هتل پولاد کف ، شما در اتاق هایی با تخت های راحت طبی، منظره کوهستان، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، یخچال کوچک، خط تلفن، حمام، دسترسی به وای فای و تلویزیون با شبکه ماهواره ای اقامت خواهید کرد. روم سرویس به صورت شبانه روزی در اختیار شما است و در صورت تمایل می توانید غذا یا نوشیدنی خود را در اتاق میل کنید. خدمات لاندری با پرداخت هزینه اضافه برایتان انجام خواهد شد.

رزرو هتل پولاد کف شیراز

رزرو هتل پولاد کف شیراز

رزرو هتل پولاد کف شیراز

رزرو هتل پولاد کف شیراز

خرداد 22, 1395 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط