هتل چهار ستاره جواد مشهد

وقتی به مشهد مقدس سفر می کنیم، هر منظوری از سفر خود داشته باشیم، چه تفریحی و گردشگری، چه کاری و چه برای سر زدن به قوم و خویشمان باشد؛ حتما به پا بوس حرم مطهر امام رضا (ع) خواهیم رفت. پس چه خوب است که هنگام رزرو هتل در مشهد، نزدیکی به حرم امام رضا (ع) را نیز لحاظ کنیم.
یکی از هتل های بسیار نزدیک به حرم امام رضا (ع)، هتل چهار ستاره ی جواد می باشد. این هتل تازه تاسیس و نوساز در خیابان امام رضای مشهد، نبش امام رضا سوم واقع شده است.
علاوه بر این برای رفتن به مراکز خرید و مکان های دیدنی هم چون مسجد گوهرشاد، آرامگاه نادرشاه، آرامگاه فردوسی و… زمان کمی را صرف کرده و دسترسی خوبی خواهید داشت.
هتل جواد دارای انواع اتاق دو تخته تویین، اتاق دو تخته دابل، اتاق سه تخته و اتاق چهار تخته می باشد.
اگر برای رزرو هتل جواد به سایت رزرو هتل آنلاین پین تا پین به آدرس www.pintapin.com مراجعه کنید، می توانید از تخفیف رزرو هتل نیز بهره مند شوید.
برای رزرو اتاق دو تخته تویین 8 درصد تخفیف، برای رزرو اتاق دو تخته دابل 7 درصد تخفیف، همچنین برای رزرو اتاق سه تخته 8 درصد تخفیف و برای اتاق چهار تخته 16 درصد تخفیف درنظر گرفته شده است.

رزرو هتل / هتل جواد مشهد

در اتاق های هتل جواد امکاناتی نظیر یخچال، تلویزیون، صندوق امانات، سرویس ایرانی و سرویس فرنگی، و همین طور اینترنت وای فای قرار داده شده است.
به علاوه هتل چهار ستاره ی جواد دارای یک رستوران لوکس، کافی شاپ، پارکینگ، سیستم اعلام حریق، نمازخانه، تاکسی سرویس، چند فروشگاه، باشگاه ورزشی و صرافی می باشد.

رزرو هتل / هتل جواد مشهد

رزرو هتل / هتل جواد مشهد

رزرو هتل / هتل جواد مشهد

مرداد 11, 1395 8:12 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط