هتل چری تری کاتیج بی اند بی ژوهانسبورگ

در سفر به شهر زیبای ژوهانسبورگ با پرداخت نرخ تور زمستانی آفریقای جنوبی، شاید بخواهید از هتل های لوکس صرف نظر کرده و با اقامت در یکی از هتل های کوچک و شاید گمنام شهر ژوهانسبورگ بیشترین لذت خود را به گردشگری و بازدید از قلب شهر اختصاص دهید.
هتل تک ستاره ی چری تری کاتیج بی اند بی در شهر ژوهانسبورگ، را به سختی می توان واقعا یک هتل نامید. این اقامتگاه با داشتن تنها 4 اتاق برای پذیرفتن مسافران، بیشتر به مهمانخانه ای جمع و جور و با فضایی دلچسب می مان تا این که بخواهیم نام هتل را برروی آن بنهیم.
داشتن تنها 4 اتاق در هتل چری بی اند بی ژوهانسبورگ از دو جهت می تواند برای مسافرین این هتل جذاب باشد. از جهتی اگر از شلوغی بیزار بوده و ترجیح بدهید که محل اقامت خود را در یک مکان دنج برگزینید، این مهمانخانه فضای مورد نظر شما را فراهم ساخته است.

هتل چری ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی
و از جهتی اگر هم مایل به همصحبتی با دیگر مسافران باشید، عده ی کم گردشگرانی که در مهمانخانه ی چری تری کاتیج بی اند بی ژوهانسبورگ به سر می برند، فرصت های مناسبی برای دوستی و هم صحبتی میان مسافران فراهم خواهد ساخت.

امکانات چری تری کاتیج بی اند بی ژوهانسبورگ

در این مهمان خانه از ترانسفر فرودگاهی رایگان می توانید استفاده کرده و زمانی که به فرودگاه بین المللی شهر ژوهانسبورگ می رسید، سرویس حمل و نقل مهمانخانه شما را به محل اقامتگاه خواهد رساند.
اگر سیگاری هستید، در این مهمانخانه مکانی مخصوص افراد سیگاری در نظر گرفته شده و اگر هم از سیگار و سیگاری ها دوری می کنید، می توانید به اتاق پاک و بدون سیگار هتل رفته و آن را برای اقامت انتخاب کنید.
خدمات لباسشویی و خدمات خشک شویی در این هتل برقرار بوده و در ضمن سرویس اتوکشی نیز به مسافران ارائه می گردد.
از دیگر امکانات مهمانخانه چری تری کاتیج بی اند بی می توان به مواردی از قبیل دستگاه فکس و کپی، مرکز تجارت، گاو صندوق، انبار بار و چمدان، فضای سبز، سیستم سرمایشی و گرمایشی، کتابخانه، امکانات باربکیو در هر یک از اتاق ها و… اشاره کرد.

هتل چری ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی
هتل چری ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی

هتل چری ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی

هتل چری ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی

هتل چری ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی

آذر 27, 1396 3:27 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط