هتل پیرر میلانو میلان

به طور قطع میلان برای هر گردشگری می تواند جذاب باشد. بافت تاریخی و فضای رومانتیک حاکم بر شهر، در کنار فعالیت پررنگ آن به عنوان یکی از بزرگ ترین قطب های فشن دنیا، خرید تور خارجی میلان را برای بسیاری از گردشگران به سفری رویایی تبدیل می کند. برای معرفی هتل در شهر میلان، هتل پیرر میلانو را انتخاب کرده ایم.

معرفی هتل پیرر میلانو شهر میلان

هتل پیر میلانو یکی از هتلهای پنج ستاره، قدیمی و بنام شهر میلان است؛ هتلی که بسیاری از افراد سرشناس در آن اقامت رضایت مندانه ای را تجربه کرده اند. این هتل برای هر گردشگری، کاری یا تفریحی، می تواند اقامتی بی نظیر را ارائه دهد.
هتل دارای مجموعه ای گسترده از تفریحات است. استخر، سونا، جکوزی، سالن ماساژ، اسپا، سالن ورزشی، سالن بازی کودکان و … بخشی از این امکانات است. برای کسانی که همراه با کودک خود سفر کرده اند، خدمات پرستار کودک و اتاق بازی وجود دارد. همچنین خدمات خاص و اتاق های مجهزی برای معلولین تعبیه شده است.
هتل دارای اتاق های جلسه و کنفرانس مجهزی است و سالن باشکوهی برای برگزاری ضیافت دارد. در لابی با پذیرش 24 ساعته هتل می توان از صندوق امانات و صرافی استفاده کرد. همچنین چندین رستوران در هتل فعالیت دارند که انواع غذاهای ایتالیایی، آسیایی، اروپایی، دریایی و … را می توان در آنها میل کرد. کافه/بار شبانه روزی هتل نیز منویی بین المللی از نوشیدنی ها دارد.
برای کسانی که می خواهند در شهر رفت و آمدی آسان داشته باشند، تاکسی سرویس هتل در تمام ساعات روز آماده سرویس دهی است. همچنین ترانسفر فرودگاهی هتل به صورت رایگان ارائه می شود.

 

هتل پیرر میلانو میلان

هتل پیرر میلانو میلان

هتل پیرر میلانو میلان

هتل پیرر میلانو میلان

هتل پیرر میلانو میلان

تیر 13, 1395 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط