معرفی هتل پیرائوس تئوخنیا یونان

کسانی که با خرید تور اروپا پاییز 97 یونان را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند، می توانند خود را در منطقه ای با قدمت تاریخی فوق العاده که حوادث و اتفاقات مختلفی را به خود دیده است، ببینند. برای این دسته از افراد قصد داریم به معرفی یک هتل بسیار خوب در یونان بپردازیم که امکانات خوبی را در اختیار مسافران قرار می دهد. با هتل پیرائوس تئوخنیا یونان آشنا شوید.

معرفی هتل پیرائوس تئوخنیا یونان

معرفی هتل پیرائوس تئوخنیا یونان

هتل پیرائوس تئوخنیا یونان

هتل پیرائوس تئوخنیا یونان هتلی 5 ستاره است که در یکی از بهترین مناطق پیرائوس ساخته شده است. موقیت قرار گیری این هتل به گونه ایست ک با بهترین مراکز شهر فاصله بسیار کمی دارد و مسافران می توانند در مدت زمان کوتاهی به مراکز اصلی برسند. همچنین این هتل امکانات بسیار خوبی را در اختیار مسافرانش قرار می دهد و اقامتی خوب و لذت بخش را برایشان می سازد.

 

معرفی هتل پیرائوس تئوخنیا یونان

 

امکانات هتل پیرائوس تئوخنیا یونان

هتل پیرائوس تئوخنیا یونان پذیرش 24 ساعته دارد و در آن رستورن و بوفه یافت می شود. کارکنان این هتل همگی به زبان های انگلیسی، فرانسوی، انگلیسی و آلمانی و یونانی صحبت می کنند.

در این هتل فضاهایی مخصوص افراد سیگاری طراحی شده است اما افراد غیر سیگاری می توانند با خیال آسوده در فضاهای عومی و اتاق های پاک تردد کنند و بمانند. همچنین در این هتل امکاناتی برای افراد با معلولیت و مشکلات حرکتی هم وجود دارد و مسافران می توانند در تمامی فضاهای هتل از اینترنت پر سرعت رایگان استفاده کنند و حتی حیوان خانگی خود را به این هتل ببرند.

 

 

امکانات تفریحی هتل پیرائوس تئوخنیا یونان

در این هتل مسافران می توانند از امکانات استخر و سونا، خدمات زیبایی، سلامتی، مناسبت های ورزشی، دوچرخه سواری، باشگاه خنده و تورهای پیاده روی استفاده کنند. در این هتل یک رستوران وجود دارد که مسافران می توانند از منوی آن انواع غذاهای اروپایی و مدیترانه ای میل کنند. همچنین در بوفه هتل غذاهایی مانند نان تازه، کره، پنیر، تخم مرغ، میوه های فصلی، مربا، شیرینی های محلی و همچنین مواد خوراکی محلی سرو می شود.

معرفی هتل پیرائوس تئوخنیا یونان

 

اتاق های هتل

در این هتل اتاق های مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای طراحی های مختلفی هستند. اتاق های هتل به اتاق های دابل با 30 متر مساحت، اتاق های سوپریم با 33 متر مساحت، اتاق های جونیور سوئیت با 50 متر مساحت، اتاق های اکزکیوتیو با 100 متر مساحت، اتاق های دلوکس با 25 متر مساحت، اتاق های پرزیدنتال سوئیت با 140 متر مساحت تقسیم می شوند.

شهریور 13, 1397 12:10 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط