هتل پولاد کف سپیدان

به شهرستان سپیدان در استان فارس می رویم. شهر سپیدان دارای ساختمان ها و بناهای بسیار زیبایی می باشد. برای رزرو هتل در شهرستان سپیدان، می توانید به سایت آرمان سفر مراجعه کرده و از تخفیفات ویژه ی رزرو هتل این سایت نیز استفاده کنید.
www.armansafar.com

یکی از هتل های خوب شهر سپیدان هتل 4 ستاره ی پولاد کف سپیدان می باشد. در مطلب زیر به معرفی هتل پولاد کف توجه شما را جلب می کنیم.

معرفی هتل / هتل پولاد کف سپیدان

هتل پولاد کف یک هتل 4 ستاره می باشد که در کیلومتر 90 جاده ی شیراز یاسوج واقع گردیده است. هنگام اقامت در این هتل دسترسی بسیار خوبی به دیدنی های شهر سپیدان از جمله آبشار مارگون، چله گاه و تنگ تیزاب خواهید داشت.

امکانات هتل پولاد کف سپیدان

هنگام اقامت در هتل پولاد کف می توانید هر یک از اتاق های یک تخته، دو تخته و یا سوئیت چهار تخته را انتخاب کنید.
اگر مایل به استفاده از اینترنت پرسرعت وایرلس باشید، این امکان هم در اتاق ها و هم در لابی هتل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

هتل پولاد کف سپیدان

همچنین هتل پولاد کف مجهز به یک سالن ورزشی تکمیل و سالن بیلیارد می باشد. هتل یک پارکینگ اختصاصی برای اتوموبیل شما در اختیارتان قرار خواهد داد. و برای صرف وعده های غذایی و همین طور دسر و عصرانه می توانید از رستوران و کافی شاپ هتل استفاده کنید.
اگر در فصل تابستان به این منطقه سفر کرده و در هتل پولاد کف سپیدان اقامت کنید، می توانید از امکانات هتل نظیر تله کابین، ماشین کوهستان، دوچرخه سواری، قایق سواری، چرخ هوشمند و کارتینگ استفاده کنید.

هتل پولاد کف سپیدان

هتل پولاد کف سپیدان

تیر 16, 1395 3:21 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط