هتل پنج ستاره ی ولاسسارا در مالدیو

یکی از بهترین هتل هایی که در سفر به مالدیو می توانید برای اقامت خود انتخاب کنید، هتل پنج ستاره ی ولاسسارا می باشد.
این هتل در یک محیط عالی واقع شده و به هر دلیلی که به مالدیو سفر کرده باشید، هتل ولاسسارا فوق العاده به نظرتان خواهد آمد.
هتل پنج ستاره ی ولاسسارا با داشتن 129 اتاق و سوئیت مجلل یک هتل بی نظیر در مالدیو است که از اقامت در آن هیجان زده خواهید شد. همه چیز در این هتل برای گذراندن یک تعطیلات رویایی مهیا بوده و حتی داخل خود هتل می توانید ساعت ها به تفریح و خوشگذرانی پرداخته و از ایوان هایی که برای حمام آفتاب در نظر گرفته شده، استفاده کرده و ساعات آرامش بخشی را تجربه نمایید.

امکانات هتل ولاسسارا مالدیو

هتل پنج ستاره ی ولاسسارا در مالدیو دارای یک استخر سرپوشیده و یک استخر روباز است که بنا به سلیقه ی خود می توانید از هر یک از این دو استخر در زمان های مختلف بهره ببرید. همین طور هتل ولاسسارا تور ویژه ی غواصی برگزار کرده و مرکز سلامت و آبگرم هتل نیز فوق العاده به نظر می رسد.
سالن ماساژ هتل پنج ستاره ی ولاسسارا نیز دیگر امکان رفاهی ست که در این هتل در دسترس شما خواهد بود.
همین طور در این هتل می توانید به ماهیگیری رفته و یا با موج سواری روی آب های آبی بی انتها سرگرم شوید. کانو، تنیس، مرکز بدن سازی و تناسب اندام از دیگر امکانات ورزشی و تفریحی هتل پنج ستاره ی ولاسسارا مالدیو هستند.

هتل ولاسسارا مالدیو

هتل ولاسسارا مالدیو

خدمات رفاهی دیگر هتل ولاسسارا مالدیو

از دیگر خدمات رفاهی و امکاناتی که در این هتل برای مسافران در نظر گرفته شده می باید به مواردی از قبیل ترانسفر فرودگاهی، خدمات خانه داری، خدمات لباسشویی، خدمات خشک شویی، خدمات کفش و واکس، پذیرش شبانه روزی، سرو صبحانه در اتاق و… اشاره کرد.
علاوه بر این ها هتل دارای یک مرکز تجارت، دستگاه فکس و کپی، کافه، بار، رستوران، چند فروشگاه در لابی هتل، صندوق امانات، کتابخانه ای بسیار بزرگ، اتاق های پاک و بدون سیگار، منطقه ی مخصوص سیگاری ها و… نیز می باشد.

 

هتل ولاسسارا مالدیو

هتل ولاسسارا مالدیو

 

هتل ولاسسارا مالدیو

هتل ولاسسارا مالدیو

 

هتل ولاسسارا مالدیو

هتل ولاسسارا مالدیو

 

هتل ولاسسارا مالدیو

هتل ولاسسارا مالدیو

آذر 8, 1396 12:14 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن
برچسب ها برچسب ها: ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط