هتل پنج ستاره سیرکسی منژن

هنگامی که قصد داریم به یک سفر خارجی بروید، نمیتوانید انتظار خرید توری با همان قیمت تورهای داخلی داشته باشید، چرا که مسلما هزینه ی ناوگان حمل و نقل خارجی و همچنین اقامت در هتلهای آن کشور، از هتلهای داخل گرانتر خواهند بود. اما این بدین معنا نیست که هرگز نمیتوان یک سفر خارجی را تجربه کرد. سفر به کشورهای همسایه، نسبتا به کشورهای اروپایی ارزانتر خواهد بود.

در ادامه ی مطلب ما به استانبول سر میزنیم و به معرفی یکی از بهترین هتلهای این شهر میپردازیم. پس با ما همراه شوید.

زمانی که تور استانبول خریداری می کنید، باید هتل اقامتی برایتان خیلی مهم باشد. گاهی افراد هتل را تنها جای خواب می دانند و برایشان مهم نیست که محل اقامتشان چگونه باشد. این باور غلط تنها باعث رنجش، خستگی و آشفتگی در سفری می شود که قرار بوده ، سفری خاطره انگیز باشد. در شهر استانبول هتلهای زیادی وجود دارد و شاید بتوان گفت که نیمی از آنها حتی ارزش یک شب اقامت را هم ندارند. هتلی که می خواهیم برایتان معرفی کنیم، یکی از هتل های خوب و البته ارزان در شهر استانبول است. این هتل قطعا اقامت را برایتان آسان و خوشایند و صد البته مفرح خواهد کرد.

معرفی هتل سیرکسی منژن استانبول (Sirkeci Mansion)
هر چیزی که از یک هتل پنج ستاره انتظار دارید، هتل سیرکسی منژن برایتان فراهم می کند و شاید بیشتر از حد انتظارتان هم پیش رود. این هتل قدمتش به نیم قرن می رسد، و جز هتل های خوب و بنام استانبول به حساب می آید. هتل سیرکسی منژن  در محله قدیمی استانبول قرار دارد.
سیرکسی منژن 32 اتاق بزرگ و مجلل دارد. اتاق ها دارای تلویزیون و ماهواره، روم سرویس 24 ساعته، خط تلفن و مینی بار هستند. مهمانان می توانند از رستوران ترکی Neyzade یا رستوران فرنگی این هتل غذا سفارش دهند. کافه و بار هتل به صورت 24 ساعته به مهمانان سرویس دهی دارد.
اسپا، سونا، جکوزی ، ماساژ ریلکسی و استخر هتل با بهترین سرویس دهی در خدمت مهمانان است .همچنین ترانسفر فرودگاهی، لاندری، باشگاه ورزشی،  واتومبیل کرایه ای به مهمانانش ارائه می کند.

معرفی هتل سیرکسی منژن استانبول

معرفی هتل سیرکسی منژن استانبول

هتل سیرکسی منژن یک ویژگی برتر نسبت به دیگر هتلهای استانبول دارد. این هتل تخفیف 10 درصدی برای رزرو آنلاین هتل قرار داده است. از آنجا که هزینه سفر به ترکیه سرسام آور است، این تخفیف ویژه می تواند معیار خاصی برای انتخاب این هتل باشد.
خدماتی که هتل ارائه می دهد مطابق با استاندارهای بین المللی است و مطمئنا برای هر مهمانی، اقامت در هتل سیرکسی منژن مساوی با اقامتی بدون دغدغه و مفرح خواهد بود.

معرفی هتل سیرکسی منژن استانبول

معرفی هتل سیرکسی منژن استانبول

معرفی هتل سیرکسی منژن استانبول

معرفی هتل سیرکسی منژن استانبول

اردیبهشت 13, 1395 8:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط