هتل پالیز افتتاح شد

اگر برای تعطیلات نوروز 96 خود قصد سفر به آذربایجان شرقی را دارید، به لیست انتخابی خود از هتلهای آذربایجان شرقی، هتل پالیز را نیز اضافه کنید.

 

هتل پالیز آذربایجان شرقی

هتل پالیز آذربایجان شرقی
روابط‌ عمومی اداره‌کل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری آذربایجان شرقی مرتضی آبدار در مراسم افتتاح این واحد گردشگری افزود: به یمن سی ‌و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی 3 طرح گردشگری در استان به بهره برداری خواهد رسید.
وی یادآوری کرد: هتل پالیز بخشی از پروژه مجتمع رفاهی- خدماتی امام رضا (ع) به مساحت هزار متر مربع است که در سال 91 با حضور مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی شده و پس از چهار سال بهره برداری شد.
مدیرکل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی اظهار کرد: این هتل با دارا بودن 11 اتاق و سوئیت، اولین هتل شهرک های صنعتی کشور است که افتتاح این هتل ظرفیت تخت های استان را به تعداد 35 تخت افزایش می دهد.
آبدار در ادامه گفت: احداث این هتل با توجه به کمبود امکانات رفاهی در شهرک صنعتی سلیمی می تواند بخش اعظمی از مشکلات اقامتی، رفت و آمدی مسافران در این شهرک را حل و فصل کند.
وی گفت: توسعه پایدار و رونق اقتصادی مستلزم ارتقای زیرساخت ها و امکانات در راستای حضور گردشگران است.
هتل پالیز دارای سالن کنفرانس با ظرفیت 45 نفر و ظرفیت پذیرایی از 100 نفر به منظور برگزاری جلسات کارخانجات در شهرک سلیمی را داراست.

بهمن 22, 1395 7:18 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط