هتل پالازو ورساچه، در دبی

زمانی که صحبت از هتل های لوکس و مجلل می شود دبی نخستین گزینه ای است که به ذهن ما می رسد چرا که در این شهر به لطف نعمت توریست ها همه چیز لوکس و تمیز است.

دبی از جمله شهر هایی است که پی به اهمیت توریسم و صنعت هتلداری برده است. این شهر که اکنون آسمان خراش هایش دل آسمان را شکافته اند حدود نیم قرن پیش شهری کاملا سنتی با خانه های حصیری و گلی بود. از زمانی که شیخ های دبی توانستند اهمیت توریست را درک کنند زیر ساخت های بسیاری برای پذیرش گردشگران ایجاد کردند. از جمله آنها میتوان به انواع جاذبه های گردشگری و هتل های لوکس اشاره کرد.

یکی از هتل هایی که در دبی از نام و آوازه برخودرار است هتل پالازو ورساچه می باشد.

در ساختمانی شبیه به کاخ های قرن 16 ایتالیایی، هتل پالازو ورساچه دبی (The Palazzo Versace Dubai ) یک شاهکار نئوکلاسیک است که با معماری عربی ترکیب شده است. با وجود ورودی مجلل و شیک، سقف بلند، مناظری از باغ های زیبا و مبلمانی زیبای ایتالیایی، این هتل به خوبی زندگی به سبک ورساچه را نشان می دهد.

پالازو ورساچه

پالازو ورساچه

این هتل در منطقه Culture Village قرار دارد که تا فرودگاه بین المللی دبی تنها ۱۵ دقیقه فاصله دارد. و در عین حال به دیگر اماکن توریستی نیز نزدیک است.

هتل ۲۱۵ اتاف دارد و همگی طراحی بسیار جذابی به سبک کلاسیک ایتالیایی دارند. و تمام اجزای داخل اتاق ها به خوبی برند ورساچه را به رخ می کشند. این لوکس بودن در اشیاء داخل اتاق و حتی کفپوش پارکت آنها به خوبی نمایان است.

هتل پالازو ورساچه 8 رستوران دارد که در تمامی آنها می توان تمی از این برند لوکس مشهور را مشاهده کرد.

مرکز اسپای هتل پالازو ورساچه در طبقه همکف واقع شده است و شامل اتاق های ماساژ، سوییت اسپا، استودیو ناخن و دو حمام مراکشی، استخر، حمام بخار و سونا می شود. سالن ورزشی آن نیز مجهز به جدیدترین امکانات ورزشی می باشد.

این هتل همچنین یک استخر روباز دارد که در ساعاتی از روز کلاس های آموزش شنا در آن برگزار می شود.

هتل پالازو ورساچه

هتل پالازو ورساچه

دی 28, 1396 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط