هتل پارک گرین تکسیم استانبول

اگر تصمیم داشته باشید، پیش از به پایان رسیدن سال جاری سفری به استانبول داشته باشید، بد نیست که اقامت در هتل پارک گرین تکسیم را امتحان کنید.
هتل پارک گرین یک هتل چهار ستاره در محله ی تکسیم شهر استانبول است که بنای آن یک ساختمان سفید رنگ، واقع در ابتدای خیابان است.
در واقع ساختمان هتل در دو ضلع قرار گرفته که هر یک در دو خیابان متقاطع واقع شده اند.
رستوران هتل در بالاترین طبقه جای گرفته و هنگام صرف غذا می توانید به منظره ی زیبایی از خیابان های استانبول چشم دوخته و به ویژه از تماشای شب های استانبول لذت ببرید.
لابی هتل پارک گرین تکسیم یک محوطه ی مستطیل شکل و نه چندان بزرگ است که از دکوراسیون کرم و قهوه ای بهره برده است.
اتاق ها همگی رو به شهر پنجره داشته ولی از بالکن بی نصیب مانده اند.
استخر و جکوزی هتل پارک گرین نیز در یک فضای سربسته قرار گرفته و می توانید در هر ساعت که مایل باشید از این استخر و جکوزی استفاده نمایید.
همین طور سالن ورزشی هتل نیز با دستگاه های بدنسازی مدرن و متعدد پذیرای مسافرینی ست که علاقه مند هستند، در طی سفر خود به استانبول نیز تمرینات ورزشی شان را پیگیر باشند.

هتل گرین پارک تکسیم استانبول

دیگر امکانات هتل چهار ستاره پارک گرین تکسیم استانبول

در اتاق های این هتل تخت خواب، به همراه مبلمان ست، سیستم سرمایشی و گرمایشی، میز آرایش، سرویس بهداشتی و حمام، مینی بار، تلویزیون و سیستم صوتی، و… قرار داده شده است.
پذیرش هتل شبانه روزی فعالیت می کند. در این هتل خدمات لباسشویی، خدمات خشک شویی، سرویس اتوکشی، واکس کفش، تاکسی سرویس، ترانسفر فرودگاهی، شبکه ی اینترنت وای فای، کافه، رستوران، دستگاه خودپرداز، فکس و کپی، اتاق های مخصوص غیرسیگاری ها، منطقه ی ویژه ی سیگاری ها و… وجود دارد.

 

هتل گرین پارک تکسیم استانبول

هتل گرین پارک تکسیم استانبول

هتل گرین پارک تکسیم استانبول

هتل گرین پارک تکسیم استانبول

بهمن 4, 1396 10:52 ق.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط