هتل پارک حیات استانبول؛ ماچکا پالاس

با اینکه استانبول همه جایش دیدنیست اما بخش اروپایی آن برای ایرانیان جذاب تر است منطقه شیشلی که در بخش اروپایی استانبول است پر است از جاذبه های گردشگری، تور لحظه آخری استانبول فرصت خوبی برای سفر به دروازه اروپا است.

منطقه شیشلی در ناحیه مرمره قرار گرفته که محله ای لوکس و گران قیمت است پس اگر دنبال هتل ها و بازار های ارزان هستید بهتر است این محله را برای اقامت انتخاب نکنید.

یکی از دلایل گران بودن این منطقه توریستی بودن آن است. حتما می دانید که هر جا مورد توجه توریست ها قرار گیرد قطعا لوکس و گران می شود.

شیشلی مزیت هایی هم دارد، دسترسی به مراکز خرید و دیدنی های استانبول در کنار هتل های لوکس و با کیفیت، حمل و نقل عمومی شرایط خوبی را برای گردشگری مهیا ساخته است.

در رستوران های شیشلی بهترین غذاها را می توانید میل کنید، یا کالای مورد نیاز را از مراکز خرید آنجا خریداری کنید.

ماچکا پالاس

ماچکا پالاس

بنابراین اگر تصمیم گرفتید که در منطقه شیشلی استانبول اقامت کنید هتل پارک حیات گزینه مناسبی برای این کار است.

هتل پارک حیات استانبول ماچکا پالاس اقامتگاهی لوکس به همراه امکانات است و تا مرکز نمایشگاه استانبول 5 دقیقه پیاده فاصله دارد. هتل پارک حیات استانبول از نظر معماری خاص و تزیینات داخلی فوق العاده است.

نوسازی و زیبایی و اتاق های بزرگ و راحت از ویژگی های هتل پارک حیات است. از دیگر امکانات هتل می توان به سالن برگزاری کنفرانس، سالن ورزش، سونا ،ماساژ، رستوران آلاکارت، سرو غذا در اتاق، سرویس اتاق، شاتل فرودگاهی، صرافی، انبار بار، سرویس نگهداری کودک، اتاقی مجزا برای افراد سیگاری، سوییت و تسهیلات برای معلولین اشاره کرد. از فرودگاه آتاتورک تا هتل پارک حیات استانبول 26 کیلومتر فاصله است.

هتل پارک حیات استانبول

فروردین 5, 1397 11:07 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط