هتل پارک این پریبالتییسکایا سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ از جمله شهر های گردشگری روسیه است. معمولا کسانی که به نییت گردشگری به روسیه سفر می کنند. سری هم به سنت پترزبورگ می زنند. گفتن جمله من روسیه را گشته ام بدون دیدن سنت پترزبورگ معنا ندارد.

فرقی نمی کند با تور روسیه همراه باشید، و یا خودتان شخصا به مسافرت بروید. در هر دو صورت شما برای اقامت به یک هتل نیاز دارید. و ما همیشه بهترین ها را در ویکی هتلز معرفی می کنیم!

هتل پریبالتییسکایا

هتل پریبالتییسکایا

«هتل پارک این پریبالتییسکایا» پیشنهاد ما برای کسانی است که در سفرشان به روسیه سری هم به سنت پترزبورک می زنند. البته این تنها هتل این شهر نیست. اما جزو بهترین هاست!

از لحاظ موقعیت مکانی هتل پارک این پریبالتییسکایا در مکانی مناسب قرار گرفته که دسترسی به بیشتر موارد مورد نیاز مسافرین در این شهر را راحت تر کرده. بطوری که؛ از هتل پارک این پریبالتیسکایا تا مجموعه نمایشگاهی لن اکسپو (LenExpo)، با اتومبیل ۳ دقیقه فاصله می باشد. فاصله هتل تا فرودگاه پولکوو (Pulkovo) تنها، ۲۵٫۷ کیلومتر می باشد.

چشم اندازی از خلیج زیبای فنلاند، را نیز به این مزیت ها بیافزایید. دیگر جای برای بحث نمی ماند! هتل مورد اشاره در رده 4 ستاره هاست و امکانات رفاهی و خدماتی درخور توجه دارد. به اندازه ای بزرگ است که جا برای همه میهمانان داشته باشد. 1200 اتاق، به این سادگی ها پر نمی شوند.

هتل پارک این پریبالتییسکایا

هتل پارک این پریبالتییسکایا

اتاق های استاندارد با یک تخت بزرگ دو نفره یا دو تخت کوچک یک نفره فضای آرامی برای استراحت فراهم می کنند. تهویه مطبوع و تلوزیون با شبکه های ماهواره و اینترنت رایگان پر سرعت همان حسی را به شما خواهد داد که در خانه خود دارید!

در مورد خدماتی که هتل برای مسافرین در نظر گرفته است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دستگاه سکه ای (نوشیدنی ها)، دستگاه سکه ای (میان وعده ها)، خدمات ترانسفر (رایگان)، ترانسفر فرودگاهی (با پرداخت هزینه اضافی)، پذیرش ۲۴ ساعته، صرافی، خدمات تور، خدمات بلیط، محل نگهداری چمدان ها، دستگاه خودپرداز، خدمات اطلاع رسانی، لباسشویی، خشک شویی، خدمات اتوشویی، امکان برگزاری جلسات/ میهمانی ها، فروشگاه جهت خرید هدیه و سوغات ارائه می دهد.

هتل پریبالتییسکایا

هتل پریبالتییسکایا

کافه لانج ۲۴ ساعته هتل نیز دارای میان وعده های سبک و نوشیدنی، موسیقی زنده و نمایش رویداد های ورزشی بر روی صفحه ای بزرگ را آماده کرده است.

ازامکانات عمومی هتل می توان به : گاوصندوق، فروشگاه، اتاق های بدون استعمال دخانیات، امکانات برای میهمانان دارای ناتوانی جسمی، آسانسور، ممنوعیت استعمال دخانیات در تمامی فضا های هتل (اعم از عمومی و خصوصی) اشاره کرد.‌‌‌

اردیبهشت 23, 1396 11:30 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط