هتل پارسیان استقلال

برای رزرو هتل در تهران، هتل پارسیان استقلال گزینه مناسب و خوبی است. این هتل جز معدود هتلهای پنج ستاره تهران است.
هتل پارسیان استقلال همان هیلتون سابق است. این هتل که در منطقه خوش آب و هوای شمال تهران قرار دارد. زمین هتل مساحتی 70 هزار متر مربعی دارد و دارای دو برج بلند است.

رزرو هتل استقلال تهران

رزرو هتل استقلال تهران

هتل پارسیان استقلال در مجموع 552 اتاق دارد و از نظر سرویس دهی و خدماتی که ارائه می کند یکی از منحصر به فردترین هتل های ایران به حساب می آید. این هتل 504 اتاق و 48 سوئیت مجلل دارد و برای سوئیت ماه عسل، هتل استقلال می تواند یکی از بهترین ها را برای شما پیشنهاد دهد.
انواع سالن های همایش و کنفرانس، رستوران های ایرانی و فرنگی فصلی و دائمی، مراکز تجاری، سالن های ورزشی مختلف از جمله خدمات ابتدایی این هتل به مهمانانش است.
تمامی اتاق های هتل دارای تلویزیون، ماهواره، یخچال، چایی ساز و قهوه ساز، سیستم سرمایشی و گرمایشی مدرن، ترانسفر از /به فرودگاه، تاکسی بی سیم، اتومبیل کرایه، استخر، سالن بدنسازی، آرایشگاه زنانه، روم سرویس 24 ساعته و خدمات متنوع بسیار دیگری است.

رزرو هتل استقلال تهران

رزرو هتل استقلال تهران

یکی از پیشنهادات ویژه این هتل تخفیف 15 درصدی است که برای رزرو آنلاین هتل درنظرگرفته شده است. هزینه اقامت در این هتل برای یک اتاق دو خوابه از 400000 تومان شروع می شود.

رزرو هتل استقلال تهران

رزرو هتل استقلال تهران

رزرو هتل استقلال تهران

رزرو هتل استقلال تهران

همچنین اگر برای مراسم عروسی یا مهمانی تان بدنبال سالنی زیبا و شیک هستید، هتل پارسیان استقلال سالن هایی متفاوت و زیبا دارد که مطمئنا یکی از آنها می تواند نظر شما را جذب کند.

آذر 17, 1394 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط