هتل پارت اصفهان تخفیف 27درصدی

شهر اصفهان مقصد سفرهای بسیاری از سراسر ایران و جهان است و این موضوع هتلهای با کیفیت را می طلبد.اصفهان به عنوان یک شهر توریستی پرطرفدار با هتلهای با کیفیت امکان اقامت آرامش بخش را برای گردشگران خود فراهم کرده است.حتی گردشگران اصفهان می توانند از تخفیف هتلهای اصفهان برای سفر به صرفه تر بهره ببرند.برای بهره بردن از تخفیف هتلهای اصفهان باید از سایتهای اینترنتی اقدام به رزرو هتل کنید.در ادامه به معرفی هتلی در اصفهان با تخفیف 27درصدی می پردازیم:

معرفی هتل 3ستاره پارت اصفهان

یکی از دلایل ما برای پیشنهاد اقامت در هتل پارت اصفهان به غیر از تخفیف 27درصدی رزرو هتل شیک و تمیز بودن آن است. درواقع مهمترین معیار در رزرو یک هتل همین تمیز بودن آن است.بدون شک اقامت در اتاقهای شیک و تمیز هتل پارت می تواند سفر شما را لذت بخش تر کند.

از دیگر دلایل موقعیت هتل است که در مرکز شهر در نزدیکی مراکز توریستی مهم اصفهان مانند سی وسه پل ،چهار باغ ،میدان نقش جهان،کاخ چهل ستون وکاخ هشت بهشت واقع شده است.بدون شک دسترسی آسان به مراکز توریستی می تواند گردشگران را بابت مسئله ی رفت و آمد آسوده خاطر کند.به علاوه فاصله ی هتل تا فرودگاه 30دقیقه با ماشین است.

اما هتل در حد یک هتل 3ستاره امکانات رفاهی خوبی دارد.اتاقهای هتل علاوه بر شیکی و تمیزی مجهز به یخچال،تلویزیون،تخت خواب راحت،سرویس ایرانی و فرنگی،حمام،تلفن،اینترنت در اتاق و ماهواره هستند.

هتلهای اصفهان هتل پارت اصفهان

هتلهای اصفهان هتل پارت اصفهان

هتل خدمات دیگری نظیر رستوران به همراه بوفه صبحانه،کافی شاپ، روم سرویس 24 ساعته ،لاندری ،تاکسی سرویس 24ساعته ،انواع وسایل نقلیه و راهنمای تور مسلط به زبان انگلیسی و فرانسه و عربی نیز برای رفاه حال گردشگران ارائه می دهد.

هتلهای اصفهان هتل پارت اصفهان

هتلهای اصفهان هتل پارت اصفهان

هتلهای اصفهان هتل پارت اصفهان

هتلهای اصفهان هتل پارت اصفهان

هزینه ی اقامت درهتل با در نظر گرفتن تخفیف از 196هزار تومان برای اتاق 1تخته است تا 323هزار تومان برای اتاق 4تخته.

آدرس : استان اصفهان ، شهر اصفهان ، خیابان چهار باغ عباسی ، کوچه جهان آرا ، هتل پارت اصفهان

اردیبهشت 8, 1395 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط