هتل وی 8 هتلی برای عشق ماشینها

یکی از جذابیتهای های اصلی سفر، هتلی است که در آن اقامت می کنید. برای برخی هتل تنها جای خواب در شهر غریبه است اما برای برخی چیزی فراتر از یک جای خواب است. هتلها در جذب گردشگر بیشتر به یک منطقه تاثیر فوق العاده ای دارند. شاید در میان شما کمتر کسی مایل باشد در سفر با تور اروپا تیر 96 ،  شهر اشتوتگارت آلمان را برای سفر و گردشگری انتخاب کند. اما اگر عشق ماشین باشید این شهر می تواند بهترین نقطه ی دنیا برای سفر و گردشگری باشد.
اشتوتگارت آلمان شهری در جنوب غربی آلمان است که مقر بزرگترین کارخانه های خودروسازی نظیر مرسدس بنز و پورشه است. پس اگر عشق ماشینهای لوکس هستید در سفر با تور اروپا تیر 96 کشور آلمان را انتخاب کنید و در این سفر حتما سری به شهر اشتوتگارت بزنید. در این شهر برای عشق ماشینها هتلی با حال و هوای ماشین ساخته اند که به یکی از جذابیتهای توریستی این شهر بدل شده است.
هتل V8 در اشتوتگارت آلمان یک هتل 4ستاره با زمینه ی خودرو است که در کلیه فضاهای آن می توانید عناصر وابسته به خودرو را مشاهده کنید. این هتل درواقع یک نمایشگاه خودروهای کلاسیک است که کلیه ی فضاهای آن با شمایلی از خودروهای کلاسیک و تصاویر آنها تزئین شده است. حتی می توان تخت خوابهایی را در اتاقهای هتل مشاهده کرد که براساس خودرو طراحی شده اند. این طراحی می تواند برای اشخاصی که عاشقانه خودرو را دوست دارد یک مکان ناب برای اقامت باشد.

هتل وی 8 اشتوتگارت آلمان

هتل وی 8 اشتوتگارت آلمان

طراحی اتاقهای هتل واقعا خلاقانه است و هر کدام به یک شکل خاص با حال هوای خودرو طراحی و ساخته شده اند. در اتاقها آنچه بارز است، تخت خوابهای به شکل خودروهای کلاسیک است. برای هر شخصی حتی اگر عشق ماشین نباشد خوابیدن روی این تختها می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.
این اتاقها به تمامی امکانات مدرن نیز مجهز شده اند تا مهمانان خوش شانس هتل احساس راحتی کنند. در اتاقها امکانات رفاهی نظیر تلویزیون ماهواره ای، چای و قهوه ساز، میز کار و حمام مجهز فراهم شده است. دسترسی به اینترنت در اتاقها رایگان است.

هتل وی 8 اشتوتگارت آلمان

هتل وی 8 اشتوتگارت آلمان

هتل وی 8 اشتوتگارت آلمان

هتل وی 8 اشتوتگارت آلمان

هتل وی 8 اشتوتگارت آلمان

هتل وی 8 اشتوتگارت آلمان

هتل وی 8 اشتوتگارت آلمان

هتل وی 8 اشتوتگارت آلمان

این هتل دارای امکانات دیگری نظیر رستوران و بار، سونا و سالن بدنسازی نیز هست که می تواند اقامت را لذت بخش تر کند. رستوران هتل به صورت آلاکارت است و می توانید از روی منو لذیذترین غذاها را سفارش بدهید.
هتل وی 8 در موقعیت بسیار عالی ای برخوردار است و دسترسی شما به فروشگاهها، بوتیکها، رستورانها و کافه ها بسیار راحت خواهد بود. شما در کمترین زمان می توانید خود را به موزه ی مرسدس بنز و پورشه برسانید و از تماشای خودروهای لوکس نهایت لذت را ببرید. در ضمن برای اقامت در این هتل باید برای هر شب حداقل 580هزار تومان بپردازید که به نظر قیمت مناسبی برای چنین هتل خاص و هیجان انگیزی است.

هتل وی 8 اشتوتگارت آلمان

هتل وی 8 اشتوتگارت آلمان

تیر 15, 1396 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر
برچسب ها

Comments are closed here.

مطالب مرتبط