هتل ویژه سگ های خانگی در چین

یکی از دغدغه های گردشگران این است که در زمان سفر حیوانات خانگی مانند سگ و گربه شان را چکار کنند؟ در این حالت دو گزینه پیش روی آنهاست: یا باید به یکی از دوستان و آشنایان بسپارندش و یا باید به مرکز نگهداری از حیوانات خانگی تحویل شان دهند تا از آن ها مراقبت کنند. اما در هر دو صورت باز هم نگرانی هایی وجود دارد!

چینی ها راه سومی هم کشف کرده اند که در نوع خود جالب است! در این کشور هتلی وجود دارد که مخصوص سگ های خانگی است!

هتل ویژه سگ های خانگی

هتل ویژه سگ های خانگی

باز هم چینی ها خلاقیت به خرج دادند و هتلی ساختند تا حیوانات هم بتوانند به هتل بروند. این هتل مخصوص آنهایی است که به مسافرت میروند و نمیتوانند حیواناتشان را با خود ببرند. در این صورت با رزرو یک اتاق برای سگشان در این هتل خیالشان از هر جهت آسوده است.

هتل سگها در منطقه چینگدائو واقع در استان شاندون چین ساخته شده است. این هتل که بی.سی پت نام دارد با مساحت 400 متر مربع به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند.

سگ هایی که در این هتل اقامت دارند از همه امکانات بهره مند می شوند ازجمله غذا خوردن، حمام رفتن، بازی و …

حتی از سایر کشور ها میتوانند به چین بروند و حیوانات خانگی شانم را به این هتل بسپارند تا زمانی که در چین هستند برایشان نگهداری کنند. برای کسب اطلاعات در ارتباط با قیمت تور چین اینجا کلیک کنید.

هتل ویژه سگ های خانگی در چین

هتل ویژه سگ های خانگی در چین

چینگ دائو در استان شاندونگ در شرق چین قرار گرفته است. این شهر، از نظر اداری مستقل و جزور مناطق نیمه استانی چین به حساب می آید و در مقایسه با سایر شهرهای چین از بالاترین استانداردهای زندگی برخوردار است.

تیر 17, 1396 12:09 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط