هتل ویندزور آتلانتیکا؛ برزیل

چه چیزی بهتر از سفر به آمازون در آغاز سال نو است؟ زمانی که هنوز در کشور ما زمستان به تازگی رخت بربسته درست آنسوی جهان و در میان جنگل های انبوه آمازون کشور برزیل میزبان هزاران گردشگر خارجی است. چرا شما یکی از آنها نباشید؟

تور برزیل نوروز 97 سرشار از انرژی حیات بخش و شادی خواهد بود. شاید سفر نوروزی بهانه خوبی باشد برای رفتن به سرزمین مایاها و اینکاها! هر چند این تمدن ها هزاران سال پیش در این ناحیه زندگی می کرده اند اما هنوز هم آثارباستانی انها برای جامعه مدرن به یادگار مانده است.

از میراث فرهنگی و جاذبه های طبیعی آمازون که بگذریم این سواحل زیبا و خوش آب وهوای برزیل هستند که قابل دل کندن نیستند. یک بار شنا در این سواحل کافیست تا معتادش شوید شاید بهترین راهگار این باشد که یک هتل نزدیک ساحل رزرو کنید.

Windsor Atlantica Hotel

Windsor Atlantica Hotel

اگر چنین فکری در سر دارید بهتر است سراغ هتل ویندزور آتلانتیکا بروید چون درست لب معروفترین ساحل برزیل است.

هتل ویندزور آتلانتیکا در یکی از بهترین مکان های توریستی ریودوژانیرو و در نزدیکی معروف ترین سواحل ریو یعنی کوپاکابانا، آرپوادور و ایپانما قرار گرفته است. میدان ادموندو بیتنکورت و دانشگاه فدرال ریودوژانیرو در فاصله ۳ کیلومتری این هتل قرار دارد. در نزدیکی هتل ۲ مرکز خرید بزرگ، سینما، تئاتر و رستوران های متنوع ساخته شده است.

این هتل۳۹ طبقه، از یک اسپای مجهز و ۲ استخر روباز و ۵۴۵ اتاق با سرویس و امکانات کامل برخوردار است. هتل ویندزور در سال ۲۰۱۴ توسط کاربران وبسایت Trip Advisor به عنوان بهترین هتل های ۵ ستاره ریودوژانیرو انتخاب شد.

ساختمان این هتل 5 ستاره بلندترین ساختمان سواحل کوپاکابانا است. فاصله ی هتل تا ساحل، پیاده 4 دقیقه می باشد. بیشتر اتاق ها دید رو به اقیانوس دارند.

از دیگر امکانات هتل می توان به اسکله ی آفتاب، ماساژ، خشکشویی، مرکز تجاری، ترانسفر، وای فای و سرویس 24 ساعته ی اتاق اشاره نمود.

Windsor Atlantica

Windsor Atlantica

بهمن 1, 1396 10:29 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط