هتل ونوس اصفهان

 

اصفهان یکی از شهرهای توریستی کشورمان است که به سبب جای دادن آثار باستانی ارزشمند مورد توچه گردشگران بسیاری از سراسر دنیا قرار می گیرد.در تمامی طول سال گردشگران خارجی علاقه مند به تاریخ و فرهنگ ایرانی راهی این دیار می شوند تا با این مرز و بوم بیشتر آشنا شوند.از این روی وظیفه ی ما استقیال گرم از این گردشگران است.مکانهای اقامتی نقش عمده را در استقبال از گردشگران ایفا می کنند.هتلهای زیبای اصفهان با بهره گیری از سنت ایرانی و امکانات مدرن اقامت شیرینی را برای این گردشگران رقم می زنند.

یکی از هتلهای اصفهان که از این معیارها برخوردار است هتل سه ستاره ی ونوس اصفهان است.

معرفی هتل ونوس اصفهان

 

برای  رزرو هتل در اصفهان هتلهای بسیاری پیشنهاد می شود که یکی از آنها  هتل ونوس اصفهان  است. این هتل سه ستاره، خدمات بسیار خوبی به مشتریانش ارائه می دهد. در طراحی فضای داخلی هتل از معماری سنتی ایرانی بهره گرفته شده  است که اقامت در آنرا برای گردشگران به خصوص گردشگران خارجی دلچسب می کند. آینه کاری و گچ بری های اصیل اصفهان در فضای هتل دیده می شود.

این هتل زیبا در مرکز شهر  واقع شده است و دسترسی بسیار خوبی به مراکز توریستی و خرید دارد. این هتل نزدیک به نقش جهان، زاینده رود، مدرسه چهار باغ، چهلستون و چهار باغ عباسی است.همچنین هتل امکانات خوبی را برای رفاه حال مهمانانش ارائه می دهد.

این هتل در خیابان چهار باغ عباسی، بعد سه راهی ، خیابان آمادگاه واقع شده است.

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

 

آذر 23, 1394 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط