هتل وستین اکسلسیر رم

در یک تور اروپایی وقتی صحبت از هتل میشود. معمولا پنج ستاره های زیادی در لیست قرار میگیرند که انتخاب را بسیار دشوار میکند. به هر حال اروپایی ها به لوکس بودن شهرت دارند.

در هر شهری از اروپا که بروید هتل های لوکس متعددی موجودند. بعنوان مثال در رم میتوان به هتل “The Westin Excelsior” اشاره کرد. در ادامه کمی در مورد امکانات این هتل 5 ستاره خواهیم گفت بهترین ها را در ویکی هتلز بخوانید.

هتلWestin Excelsior Hotel

The Westin Excelsior

هتل The Westin Excelsior در منطقه ی ویاونتو در رم واقع شده است. این هتل در سال ۱۹۰۶ تاسیس شده و اکثر اتاق های آن قیمت های نسبتا مناسبی دارند.

هتل وستین اکسلسیر رم هتلی زیبا است که دکور مجلل و مبلمان آنتیک و لوسترهای کریستالی دارد.

در هتل وستین اکسلسیر شما اتاقی ویژه دارید که با مبلمان زیبا و با روکشی از پارچه های سفارشی آماده شده است و مجهز به تلویزیون صفحه تخت با شبکه های ماهواره ای و پولی است. اگر مایل هستید، می توانید از اتاقی که چشم اندازی به منطقه ونتو نیز دارد استفاده کنید. در ضمن اتاق شما از سرویس های بهداشتی مرمری، حوله لباسی و دمپایی روفرشی بهره مند است.

پذیرایی

رستوران دونی هتل وستین اکسلسیر، با محیطی دلپذیر که در امتداد منطقه ونتو قرار دارد، هر نوع غذای مدیترانه ای که مایل بودید را ارائه می کند. در ضمن شما می توانید در بارهای مختلف از نوشیدنی و میان وعده ای عالی لذت ببرید. همچنین در اطراف هتل، کافه ها، مغازه ها و رستوران های متعددی وجود دارند که برای استفاده شما آماده اند.

The-Westin-Excelsior-Rome

تفریحات

هتل وستین اکسلسیر، مجموعه آبگرم به مساحت ۹۷۰ مترمربع که مجهز به جکوزی، سالن ورزشی و استخر سرپوشیده است را برای شما آماده کرده تا از شما رفع خستگی کند. در بیرون از هتل وستین اکسلسیربه صورت پیاده، فاصله بین ویلا بورگس و پیازا باربرینی تنها ۵ دقیقه است. درعین حال که وسایل حمل ونقل عمومی نیز هتل را به نقاط مرکزی شهر رم متصل می کنند.

آبان 27, 1396 12:18 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط